Wpis z mikrobloga

czy można już oficjalnie mówić, że Rafałke jest farmazoniarzem? bo z tego co widzę to:
- przyznał wczoraj wprost (w końcu bez owijania w bawełnę), że spekulował hajsem z projektu
- kilka dni wcześniej Tomkowi powiedział na live, że (dokładnie te same) środki zhedge'ował, co było 100% kłamstwem powtórzonym kilka razy, widać gość nie ma najmniejszego problemu z kłamaniem prosto w twarz XD
- w kilka dni mamy zmianę narracji i próbę przedstawienia tego co robił jako "coś normalnego" bo to był jego token personalny, aha spoko
- a samo granie w kasynie hajsem ludzi gdzie ludzie biorą ryzyko a on bierze gainsy jest moralnie chyba takie średnie raczej? nie znam, się, dla kolegi pytam
#gielda #zaorski #afera #kryptowaluty
  • 30
- przyznał wczoraj wprost (w końcu bez owijania w bawełnę), że spekulował hajsem z projektu


@affairz: mnie dalej zastanawia kwestia prawna ZYSKÓW osiągniętych z tego kapitału. Wszystkich a nie tylko tych co "oddał" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale chyba po to zwołuje DAO by po wczorajszym pranku wszystko przyklepać na zasadzie jak mi tego nie przyklepiecie nie bardzo rozumiejąc co się #!$%@?ło, to odchodze z projektu i
@wuwuzela1: to co przelał z powrotem na kontrakt czyli 850ETH odliczył sobie z tego co miał przeznaczone na odkup tokenów bsb z shortów na Lunie więc bilans i tak ma na zero, nie odkupił tokenów i w zamian za to przelał przywłaszczone ETH. Najlepsze jest to, że w momencie jak tworzył poola to dla niego najważniejsze było że dowiózł w wartość w dolarach (eth kosztowało 3400$) a wczoraj jak przelał z
@affairz: nie śledzę afery, ale zaglądałem na jego Twitter i pisal tam cos w stylu, ze ludzie ktorzy to wpłacali, byli informowani na jakiejs ich grupie, ze czesc środków z tego hedga jest w obrocie, aby 100% nie składało sie z ETH i oni sie na to zgodzili. Jest tu ktos, kto wpłacał mu na to hajs i moze potwierdzic/zaprzeczyć?
Jest tu ktos, kto wpłacał mu na to hajs i moze potwierdzic/zaprzeczyć?


@maniek74: No Tomek A który zaora wyjasnił jest członkiem Big short bets ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wuwuzela1: ale tu nie o to zupełnie chodzi przecież. ten apartament powinien nie być jego tylko tego jego projektu skoro grał ich hajsem


@affairz: No to przeciez dokładnie o tym mówie. Kwestia prawna czyli czy aby na