Wpis z mikrobloga

@Nikczemny ja póki co osł#!$%@? audioteke. Używam 14 dni za friko a potem 25 szekli za miesiąc. Nie ma wszystkich tytułów, tylko 11000 które są w klubie audioteki, a to i tak sporo. Zrezygnować możesz w każdej chwili. W apce na telefon jest timer i elegancko się sprawdza przed snem. Jak na razie jestem zadowolony.
@Nikczemny: @J3bzzz: Nie ma dobrej odpowiedzi na te pytanie. Poniżej macie moje subiektywne wrażenia po przesłuchaniu łącznie kilku tysięc godzin z tych aplikacji.

Storytel:
+ bardzo dobra oferta kryminałów, klasyki, thrillerów, poradników
+ najlepsza apka do słuchania
+ szybkość do 3,5x z przeliczaniem czasu audibooka w zależności od szybkości słuchania
+ fajne podsumowania
+ niezłe podpowiedzi kolejnych audiobooków
- nie tak dobra oferta, jak u konkurencji, sporo audiobooków tylko po
@ali3en: "cześć audiobooków z oferty Empik niedostępna w abonamencie i trzeba je osobno wykupić w formacie niedostępnym w aplikacji EmpikGO"

Wlasnie rozwazam zakupienie EmpikGO (wyszukalam kilka tytulow i Storytel - druga opcja - nie wszystkie ma). Na stronie https://www.empik.com/go jest opcja sprawdzenia biblioteki dostepnych audiobookow -> https://www.empik.com/audiobooki-i-ebooki,35,s?subscriptionId=13&sort=scoreDesc
Link ten odsyla mnie do generalnej wyszukiwarki Empik. Wyglada to tak, jakby kazdy dostepny w Empiku audiobook, byl mozliwy do wypozyczenia. Ale Ty piszesz,
czerwonolica - @ali3en: "cześć audiobooków z oferty Empik niedostępna w abonamencie i...

źródło: comment_1664646384V0ZR8x8saavBBDFEOQfl6P.jpg

Pobierz
@ali3en: Kurcze, kiepsko... Przed kupnem sprawdzilam oferte Empiku i Storytel. Empik wypadl lepiej, ale nigdzie nie ma informacji, ze nie wszystko jest dostepne. Wrecz link, ktory informuje "Sprawdź ofertę audiobooków, e-booków i podcastów Empik Go", ktory odsyla do calej oferty Empiku jest wprowadzeniem w blad.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czerwonolica: jest, dlatego starałem się wszystkich ostrzec ;)

Po kliknięciu na przycisk Jak przesłuchać ten tytuł? chcą od Ciebie adres mailowy, na który dostaniesz taka wiadomość:

Drogi Użytkowniku,
książka, którą jesteś zainteresowany, nie jest dostępna w ramach abonamentu Empik Go. Ale nie martw się - możesz ją zakupić na empik.com i czytać swobodnie w aplikacji.

Książkę w formacie elektronicznym znajdziesz pod linkiem: https://www.empik.com/go,p1044577000,ebooki-i-mp3-p?utm_source=empikgo&utm_medium=email&utm_campaign=triggerapp

Dziękujemy za zaufanie i wybór aplikacji Empik Go.
@ali3en: Dzieki :) Chociaz pewnie i tak sprobuje Empik. Pakiet mini za 19,99 calkowicie mi wystarczy, ale pewnie jak sie juz wkrece, a zarazem natne na takie cos, to przerzuce sie na Storytel.
Jestem ciekawa jaki procent ich empikowych audiobookow nie jest dostepny...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czerwonolica: ja znalazłem może kilkanaście takich, które mnie interesowały. Choć nie jestem modelowym klientem, bo mam abonament w każdej z tych aplikacji (po za BookBeat) i jak jedna czegoś nie ma, to szukam w pozostałych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czerwonolica: a wiesz, czy te 2 po kupieniu trafiają do EmpikGo, czy są tylko do ściągnięcia jako MP3 z empik.com?

Nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na te pytanie na ich stronie, ale pewnie sprawdzę przy zakupie Imię róży, bo nie znalazłem nigdzie taniej niż u nich.
@ali3en: Niestety nie wiem, nie mam jeszcze abonamentu (pewnie za miesiac kupie). Sprawdzilam tylko z ciekawosci jak to wyglada z poziomu aplikacji i czy beda moje ksiazki. Ewentualnie mozna by do supportu napisac z takim zapytaniem.
@Nikczemny @J3bzzz ja używam od pół roku Empik Go korzystając z pakietu Empik Premium. Wybór darmowy niewielki. Też mam wrażenie, że książki bardziej dla kobiet.

Jedna najważniejsza wada dla mnie to apka na androida: możesz ściągnąć offline ale nic Ci się nie załaduje jak apka nie ma dostępu do internetu. Stan biblioteki czy synchronizacja odbywa się tylko online...