Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kocham swoją żonę, ale mam w sobie głęboko lęk przed tym, że wraz z wiekiem nieubłaganie zgrażynowieje i gdy obydwoje będziemy mieli kilkadziesiąt lat będę żyć z myślą, że nigdy już nie dotknę ładnej kobiety. Zastanawia mnie jak starzy ludzie żyją i akceptują tą świadomość. To musi być straszne żyć z myślą, że można w każdym momencie wyskoczyć na divy gdzie przywita nas hot laseczka jak z marzenia, ale w imię swoich zasad całe swoje życie seksualnej skupiać na Grażynie i udawać, że cały czas jest ponętna i pociągająca. Celebrytki mające obsesje na punkcie wyglądu inaczej się starzeją i nie ma co się oszukiwać, że moja żona będzie wyglądać inaczej niż przeciętna kobieta w tym wieku

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a65e1137e109a3a549ebc4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Kocham swoją żonę, ale mam w sobie ...

źródło: comment_1655070470FI0DeWWRxp9b3RTDcAohex.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Powiem Ci, że jak patrzę na swoją żonę (lvl 35) i żony kolegów, a nie które są już 40+, to nie jest wcale tak źle. Sporo z nich jest zdecydowanie wartcyh przysłowiowego grzechu. Dodatkowo patrząc jak wyglądają i ubierają się obecnie dziewczyny w wieku lat powiedzmy 21-28, to w ostatnich czasach wypada to na korzyść kobiet w wieku 30+. To po pierwsze i po drugie. Po trzecie, to Ty
  • Odpowiedz
@2564: to tak nie działa xD wtedy często ludzi tym bardziej ciągnie do tego co robili w przeszłości i tym bardziej mają za czym tęsknić.
Jak ktoś planuje przeżyć życie na sucharach to nawpierdlanie się najpyszniejszego żarcia ci tego nie ułatwi, a tylko powiększy kontrast i tym bardziej podkreśli różnice
  • Odpowiedz