Wpis z mikrobloga

Lecę sobie FBW już prawie od roku i zastanawiam się czy nie wjechać na SPLIT. Ciężko mi progrsssowac, a efektów wizualnych też nie mam zdumiewających... Dopiero od tygodnia ostro trzymam michę i jem 2,2g białka na kg masy.

Ważę 76kg a mój aktualny plan treningowy to:

Wyciskanie na ławce dodatniej 5x5 72kg
Podciąganie się na drążku podchwytem na maszynie 5x5 (ciężar własny -12kg)
Wyciskanie za głowy na maszynie Smitha 5x5 54kg
Modlitewnik 3x8 15kg
I mój konik :D Pompki na maszynie czy też prostowaniem ramion na maszynie (triceps) 3x8 92kg

Trenuje 3 razy w ciągu tygodnia i nie mam satysfakcjonujących mnie rezultatów więc chce coś zmienić... Dodam że biorę omega 3 , magnez i kreatynę mono. Raczej jestem mocno podlany masa i woda więc definicji próżno u mnie szukać... Mirasy co zmienić żeby wkoncu ruszyła maszyna ?

#silownia #mirkokoksy
Syncu - Lecę sobie FBW już prawie od roku i zastanawiam się czy nie wjechać na SPLIT....

źródło: comment_1655070176ogPGMXs5YSUzHtKXmvgy5Y.jpg

Pobierz
  • 16
efektów wizualnych też nie mam zdumiewających... Dopiero od tygodnia ostro trzymam michę @Syncu: mozna sie rozejsc. poza tym co to za set w ogole #!$%@?, gdzie pozotale dni. kto w ogole robi jeszcze taki shit jak wyciskanie zza glowy na smithcie, wtf.


@hekktik i tak wygląda lepiej niż 90% facetów na ulicy.
Pompki na maszynie czy też prostowaniem ramion na maszynie (triceps) 3x8 92kg


@Syncu: chodzi ci o maszyne 'seated-dips'? czyli dipy z ciężarem na siedząco?

Bo jeśli chodzi ci o prostowanie linek na wyciągu to raczej na pewno robisz źle, za bardzo plecami sobie pomagasz albo stoisz całkowicie wyprostowany i masz 1/2 ROMu zamiast całego jakbyś się pochylił

A tak w ogóle to weź sobie jakiś normalny plan typu FBW sakera, albo
@Saprofit: właśnie widać po opie te wasze wymysły, tak to się wygląda po pół roku robienia samych pompek hah, dobra odpuść jeden z drugim i napijcie się kawy piernikowej na uspokojenie.
@hekktik @WielkiNos @szklarnik @Pozytywny_gosc @LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie @Reevder @Michael_Proteins @Saprofit

Mordy mordy mordy... Tu na zdjęciu jestem dość zalany, bo moja docelowa waga to około 72kg a ja zdjęciu jest 77kg chyba. Co do planu to ściągnąłem go z YT od Andrzeja Kołodziejczyka "6 najlepszych ćwiczeń FBW"

W związku z tym że dziś poniedziałek , spoboje ogarnąć ten plan od borsuka chodź wydaje sie być szalony.

Jeśli chodzi o moje parametry to mierze 170cm
Syncu - @hekktik @WielkiNos @szklarnik @Pozytywnygosc @LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysi...

źródło: comment_1655112804kgXxEMElGQp9fWFW6fDnmX.jpg

Pobierz
@Syncu: teraz z tym światłem to przesadziłeś xD
No ale ogólnie już z pierwszego zdjęcia widać, że nie jest źle, pomimo #!$%@? planu i braku trzymania diety, ale takie prawo newbie gainsów. Na pewno będzie lepiej, a z tymi wyżej planami, to już w ogóle, chociaż ja nie widzę tam nic szalonego w greyskullu