Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że dopiero dzisiaj skończyłem oglądać te 5 godzin orania Zaorskiego przez Tomasza Andela. Dla tych co nie słuchali całości, małe podsumowanie :

Zaorski okazał się słabym kłamcą, bo wielogodzinne "przesłuchanie" sprawiło, że ciągle zmieniał wersje. Rafał przyznał, że grał z dźwignią na kryptowalutach za pieniądze wpłacających na Bigshortbets, jednak bronił się tym, że ta pozycja była zhedgowana, ale nie chciał pokazać tego hedga, co jest zaprzeczeniem jego zasady transparentności i zapędzony w kozi róg przez Tomasza przyznał "Jestem farmazoniarzem".

1. Pierwsza wersja dlaczego nie pokaże hedga była dziecinna - "Nie mogę się zalogować na binance". Na co Tomasz odpowiedział, że "ta, zawsze jak coś masz pokazać to nie możesz się zalogować". Tomasz i Rafał znają się nie od dziś, także jak zrozumiałem, to nie pierwsza taka sytuacja.

2. Potem Rafałek zmienił wersję i mówił, że pozycja została zabezpieczona u kilku osób.

3. Na koniec twierdził, że nie pokaże hedga ze względów podatkowych i żeby zakończyć sprawę przeleje 700 ETH(chciał przekupić swoich klakierów czy co? XD)

Ciekawym wątkiem było też zarzucenie Zaorskiemu, że nie zbankrutował na ropie, bo zdaniem Tomasza, Ropa to nie dziedzina na której Zaorski się znał i zwykł tam grać i wątpi, żeby zainwestował tam wielkie pieniądze, które doprowadziłyby go do banructwa. Oczywiście Zaorski nie chciał pokazać tej transakcji, że stracił na ropie, więc bardzo prawdopodobne, że jest to mit założycielski jego obecnego sukcesu. W świetle braku dowodów, możliwa jest sytuacja, że Zaorski zbanrutował, ale nie na ropie, czyli przez mitycznego "czarnego łabędzia", którym teraz sie tak chełpi, tylko w jakiś głupi sposób, za który zostałby wyśmiany xD Dobre było " Nie pokaże tej transakcji, bo mógłbym mieć problemy"

Tomasz Andel zagląda na wykop, w pamięci zapadło mi jak powiedział, że głupotą jest inwestowanie na podstawie informacji podawanych na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na koniec kwestia klakierów. Dlaczego go tak zaciekle bronią? Chyba najlepszym przykładem jest typ z miśkiem w avatarze. On od lat wspiera Zaorskiego, jeździ setki kilometrów za swoje pieniądze na jakieś konferencje TJS, pożyczał Zaorskiemu pieniądze, teraz wpłacał na BSB i powiedział, że jakby #!$%@?ł kasę z BSB, to by mu pożyczył trzeci raz XD Broniąc Zaorskiego broni swojego komfortu psychicznego, bo przecież trudno przed samym sobą przyznać, że jest się idiotą wykorzystywanym od lat dla celów szalonego hazardzisty Rafała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zaorski #kryptowaluty
  • 24
@okrim: ja jako postronny obserwator Rafałka, muszę przyznać, ze nie wiedziałem np. ze nie grał ze swoimi owcami z BSB w czyste karty i nie mówił ze będzie ich hajsem obracał na rynku. Zakładałem, ze jak ktoś to gówno kupuje to wierzy, ze zarobi przy jego ruchach.
Też na grupie byłem jednym z tych co się śmiał jak to wypuszczał, bo myslalem ze to kolejny personalny token z jakimś wykorzystaniem z
@okrim: kurde panowie, nie jestem jakimś fanem zaorskiego i nie siedzę w temacie, więc zapytam tak prosto: to jak on tak na koniec dnia poleciał w #!$%@?? Tak naprawdę tej forsy nie zarobił i siedzi na garnuszku u rodziców? Zarobił, ale lekko podkolorował swoją historię? Czy zarobił, ale nie na inwestowaniu, tylko na sprzedaży książek czy innym scamie?
@Anhezjel: na wszystkie pytania jest odpowiedź - nie, zarobił na rynkach.

Tylko jest zarzut, że podkoloryzował na czym zbankrutował iles lat temu (2 czy 3) i, ze obracał pieniędzmi ludźi, którzy kupili jego token. Mimo, ze on raczej twierdzi, ze mógł i ludzie mu na to pozwolili.