Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że dopiero dzisiaj skończyłem oglądać te 5 godzin orania Zaorskiego przez Tomasza Andela. Dla tych co nie słuchali całości, małe podsumowanie :

Zaorski okazał się słabym kłamcą, bo wielogodzinne "przesłuchanie" sprawiło, że ciągle zmieniał wersje. Rafał przyznał, że grał z dźwignią na kryptowalutach za pieniądze wpłacających na Bigshortbets, jednak bronił się tym, że ta pozycja była zhedgowana, ale nie chciał pokazać tego hedga, co jest zaprzeczeniem jego zasady transparentności i zapędzony w kozi róg przez Tomasza przyznał "Jestem farmazoniarzem".

1. Pierwsza wersja dlaczego nie pokaże hedga była dziecinna - "Nie mogę się zalogować na binance". Na co Tomasz odpowiedział, że "ta, zawsze jak coś masz pokazać to nie możesz się zalogować". Tomasz i Rafał znają się nie od dziś, także jak zrozumiałem, to nie pierwsza taka sytuacja.

2. Potem Rafałek zmienił wersję i mówił, że pozycja została zabezpieczona u kilku osób.

3. Na koniec twierdził, że nie pokaże hedga ze względów podatkowych i żeby zakończyć sprawę przeleje 700 ETH(chciał przekupić swoich klakierów czy co? XD)

Ciekawym wątkiem było też zarzucenie Zaorskiemu, że nie zbankrutował na ropie, bo zdaniem Tomasza, Ropa to nie dziedzina na której Zaorski się znał i zwykł tam grać i wątpi, żeby zainwestował tam wielkie pieniądze, które doprowadziłyby go do banructwa. Oczywiście Zaorski nie chciał pokazać tej transakcji, że stracił na ropie, więc bardzo prawdopodobne, że jest to mit założycielski jego obecnego sukcesu. W świetle braku dowodów, możliwa jest sytuacja, że Zaorski zbanrutował, ale nie na ropie, czyli przez mitycznego "czarnego łabędzia", którym teraz sie tak chełpi, tylko w jakiś głupi sposób, za który zostałby wyśmiany xD Dobre było " Nie pokaże tej transakcji, bo mógłbym mieć problemy"

Tomasz Andel zagląda na wykop, w pamięci zapadło mi jak powiedział, że głupotą jest inwestowanie na podstawie informacji podawanych na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na koniec kwestia klakierów. Dlaczego go tak zaciekle bronią? Chyba najlepszym przykładem jest typ z miśkiem w avatarze. On od lat wspiera Zaorskiego, jeździ setki kilometrów za swoje pieniądze na jakieś konferencje TJS, pożyczał Zaorskiemu pieniądze, teraz wpłacał na BSB i powiedział, że jakby #!$%@?ł kasę z BSB, to by mu pożyczył trzeci raz XD Broniąc Zaorskiego broni swojego komfortu psychicznego, bo przecież trudno przed samym sobą przyznać, że jest się idiotą wykorzystywanym od lat dla celów szalonego hazardzisty Rafała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zaorski #kryptowaluty
  • 24
  • Odpowiedz
@okrim: Na lajwie u majka obecnie kolejny raz zmiana wersji. Już oficjalnie przyznaje sie do grania ("hedge'owania" xd) kasą z bsb, ale to przecież był jego token personalny i inwestorzy o tym wiedzieli i dali mu takie przyzwolenie.

Kolejną manipulacją jest wycieranie sobie mordy DAO, governance, itd. Tak dla przypomnienia dao, governance, itd w krypto służy jedynie do wybielania scamów, rug pulli, itp i jest jednym z największych farmazonów w
  • Odpowiedz
@natod41549: To, że grał pieniędzmi inwestorów już mówił w rozmowie, o której ja wspominam https://youtu.be/gasrrgBxONA?t=1328

Chodzi o to, że jak grał pieniędzmi z BSB, to wcale nie hedgował, czyli że nie zabezpieczał tej gry i w razie straty byłby to kolejny projekt, który by upadł, a pieniądze rozpłynęłyby się.

Inwestorzy nie zezwalali mu na brak hedga, to Ci gwarantuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@okrim: nic dodać, nic ująć. Z tymi klakierami sytuacja jest trochę bardziej złożona, mianowicie tam jest bardzo duży przemiał tych pożytecznych idiotów. Domyślam się, że stąd te wszystkie zabiegi marketingowo-wizerunkowe. Najpierw były spotkania live (Trading Jam Sessions), później radio na aplikacji Zello, ostatnimi czasy Zoom i czat Youtube. Generalnie odnoszę wrażenie, że prędzej czy później ludzie zaczynają wyłapywać jak niesamowitym ściemniaczem jest nasz bohater i wtedy zaczynają się różne kombinacje
  • Odpowiedz
@okrim: W tej rozmowie pamiętam, że ciągle uzywał słowa "hedge". Stąd piszę o "hedge'u" w cudzysłowie z "xd" ;) Dzisiaj usłyszałem pierwszy raz, że powiedział, że jednak grał, a nie "hedge'ował".
  • Odpowiedz
Ciekawym wątkiem było też zarzucenie Zaorskiemu, że nie zbankrutował na ropie, bo zdaniem Tomasza, Ropa to nie dziedzina na której Zaorski się znał i zwykł tam grać i wątpi, żeby zainwestował tam wielkie pieniądze, które doprowadziłyby go do banructwa. Oczywiście Zaorski nie chciał pokazać tej transakcji, że stracił na ropie, więc bardzo prawdopodobne, że jest to mit założycielski jego obecnego sukcesu.


@okrim: to czemu trader21 w najnowszym filmie zarzucał zaorskiemu
  • Odpowiedz
@natod41549: Nie oglądałem jeszcze tego live'u z dzisiaj, ale jeżeli w nim przyznał, że nie hedgował, to potwierdzil, że jest farmazoniarzem i hazardzistą, który zbudował swój obecny majątek na nagonieniu tysięcy osób na scammerski projekt kryptowalutowy, którego celem było zabranie kapitału na prywatne spekulowanie rafałka.
  • Odpowiedz
@okrim: Na lajwie u majka obecnie kolejny raz zmiana wersji. Już oficjalnie przyznaje sie do grania ("hedge'owania" xd) kasą z bsb, ale to przecież był jego token personalny


@natod41549: jeżeli faktycznie tak powiedział to w końcu trochę prawdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ten sam dzień jak szumnie ogłosił projekt BSB od razu mówiłem, że to nic innego jak monetyzacja jego własnego wizerunku.
  • Odpowiedz
@d1sconn3cted:

Przecież napisałem o tym w kolejnych zdaniach.

możliwa jest sytuacja, że Zaorski zbanrutował, ale nie na ropie, czyli przez mitycznego "czarnego łabędzia", którym teraz sie tak chełpi, tylko w jakiś głupi sposób, za który zostałby wyśmiany xD
  • Odpowiedz
@d1sconn3cted: Zarzut nie brzmi "Nie zbankrutowałeś". Brzmi "Nie zbankrutowałeś na ropie, a jak jest inaczej to pokaż transakcje".

Pieniądze mógł stracić w dowolny głupi sposób i potem chodzić i prosić o pożyczkę. Aby uwiarygodnić się dlaczego potrzebuje tych pieniędzy, dokonał analizy wstecznej i wymyślił czarnego łabędzia z ropy.

Po prostu czarny łabędź jest bardziej przekonującą historyjką, żeby pożyczyć kasę od innego inwestora, niż dowolna inna historyjka ukazująca zły sposób inwestowania.
  • Odpowiedz
Pierwsza wersja dlaczego nie pokaże hedga była dziecinna - "Nie mogę się zalogować na binance". Na co Tomasz odpowiedział, że "ta, zawsze jak coś masz pokazać to nie możesz się zalogować". Tomasz i Rafał znają się nie od dziś, także jak zrozumiałem, to nie pierwsza taka sytuacja.

@okrim: podczas tego samego zooma miał się zalogować do uniswapa i pokazać jak przebiegał przebieg środków ale też nie mógł i była jeszcze
  • Odpowiedz