Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy Wasze mamy takie 65+ zrobiły się zżędliwe? Moja jest u mnie w gościach już 6 dzień i nie mogę już wytrzymać. Ze wszystkim ma problem, krytykuje wszystko i wszystkich. Nikogo nie lubi, wszystkie koleżanki już obgadala i mówi, że jest samotna. Kuzynka do mnie wpadła na chwilę na kawę, to uciekła w tym czasie do drugiego pokoju się zamknęła, nie chciała nawet się przywitać...Cieszy się, że jest drogo bo przynajmniej ludzie nie będą wyrzucać jedzenia. Jest oczywiście za pisem. Nie mogę nic swojego obejrzeć na tv, bo akurat leci jej turecki serial i ona go chce. Siedzi i mówi, że jest głodna, czyli oczekuje, że ja z zagrożoną ciążą, która leży na l4, będę jej robić śniadanka i obiadki. Myślałam, że to ona mi w tym czasie pomoże, a do tej pory nawet mi nie zaproponowała herbaty. Dodatkowo twierdzi, że powinniśmy kupić większe mieszkanie ( mamy 2 pokoje, w sumie 64 M2) jak mój brat, który ma 4 pokoje ( nie stać nas na takie). Zamiast zaproponować mi coś do jedzenia, pyta czemu prawie nic nie jem. A i że ona 4 dzieci wychowała i nigdy tak nie leżała jak ja. Wyprowadziła się od ojca do babci i narzeka na babcię, która ma 92 lata. Mówi, że ja to teraz mam dobrze, bo mi mąż gotuje i sprząta ( tymczasowo, zawsze to ja robiłam, ale przez słabą ciążę mam tego nie robić). Ewidentnie mi zazdrości. Jest mi strasznie przykro, chciałabym żeby jak najszybciej pojechała. Nie wierzę, że jest tak bardzo inna ode mnie i że tak może traktować swoją córkę:((

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a6083e7d28b9000f81bab5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Zamiast zaciskać zęby i cierpieć powiedz jej dokładnie to co tu napisałaś.

Wtedy albo zrozumie i poprawi swoje zachowanie albo obrażona spakuje mandżur i pozbędziesz się problemu. W obu wypadkach pewnie i tak nie będziesz miała co liczyć na to, że zajmie się wnukiem, bo będzie marudzić, że jest zmęczona. Lepiej tworzyć lepsze relacje z koleżankami lub teściami.
  • Odpowiedz
HałaśliwyDaniel: @Tytanowy_Lucjan: ma rację. Moi rodzica są identyczni jak twoi, toksyczność praltycznie od zawsze, która z wiekiem tylko wzrasta do tego od tvpis zaminieli się dosłownie w zombie, którzy potrafia reagować ogromną agresją gdy chociaż wspomne, że rząd pis nie jest idealny, a Vateusz nie jest pomazańcem bożym (poważnie mam wrażenie, że sie do niego modlą jak do świętego). Probowalem wiele razy zaciskac zeby na wszelkie akcje z ich strony
  • Odpowiedz
Opka : HałaśliwyDaniel: najgorsze jest to, że ona potrafi być miła, ale głównie dla obcych. Dała mi pieniedze w prezencie, jakieś owoce, czasami miło się do mnie zwróci i jest mi wtedy bardzo miło. Ale niestety 80% czasu jednak przeważa ta jej druga osobowość, z jadem. Oczywiście wg niej ja i moje rodzeństwo utrzymuje z tatą kontakt, bo on nam daje pieniądze ( prawda, daje, ale to nie dlatego do niego jeździmy.
  • Odpowiedz