Wpis z mikrobloga

@Bolxx454: Absurdalne słowa w kontekście aktualnej rzeczywistości politycznej, gdzie strach przed wojną z mocarstwem nuklearnym jest głównym czynnikiem hamującym i opóźniającym wszelkie działania pomocowe dla Ukrainy. Zachód prędzej pospiesznie porzuci całą Ukrainę niż w ogóle podejmie taką dyskusję. Typowy antydplomatyczny Sikorski. Nie wiem jak ten człowiek mógł się bawić w dyplomację. Ma zacięcie radykała, nieco korwinowskie
@callver34:

Myślę, że bardziej chodzi o przesunięcie okna Overtona.


No to ja sobie w kontekscie takich krajow jak Arabia Saudyjska, Egipt, Japonia czy Turcja (liste mozna ciagnac) zadnych przesuniec okna Overtona nie zycze. Traktat o nieproliferacji broni jadrowej z jakiegos powodu zostal podpisany/ratyfikowany przez wszystkie kraje szeroko rozumianego zachodu. I jest on nadrzednym do Memorandum Budapesztanskiego bytem prawnym. O czym ten pajac powinien dobrze wiedziec albo sie przynajmnie zorientowac w temacie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Makak87: przecież o to chodzi żeby było w ruskiej TV. Kacapy tylko straszą a tak usłyszą że inni mają ich straszenie w dupie i odpowiadają tak samo. Sikorski dobrze rozumie jak należy mówić do ruskiego gówna tak żeby dotarło.
Podobnie nie rozumiałem oburzenia jak Skrzypczak mówił o Królewcu.
@Bolxx454: Ukraina oddała głowice w zamian za niedołączanie do NATO jednoczesny gwarant od Rosjan o nienaruszalności granic przez Rosję, którza to przyklepała i się zgodziła
Rosjanie granice naruszyli, ergo złamali warunki umowy
Stąd też Ukraina powinna wrócić do posiadania atomówek.

Nie popieram używania, absolutnie, ale atomówki to świetny straszak
Absurdalne słowa w kontekście aktualnej rzeczywistości politycznej, gdzie strach przed wojną z mocarstwem nuklearnym jest głównym czynnikiem hamującym i opóźniającym wszelkie działania pomocowe dla Ukrainy. Zachód prędzej pospiesznie porzuci całą Ukrainę niż w ogóle podejmie taką dyskusję. Typowy antydplomatyczny Sikorski. Nie wiem jak ten człowiek mógł się bawić w dyplomację. Ma zacięcie radykała, nieco korwinowskie


@IdillaMZ: Mam straszny problem z nim. Radek generalnie wypada dobrze z zagranicznych mediach. Ta ostatnia debata
@Bolxx454: Nie. Za duże ryzyko wojny nuklearnej. Dostarczać broń jak dotychczas i wpłynąć na inne kraje należące do sojuszu NATO o jeszcze większe wsparcie. W szczególności na Niemcy, bo oni mają duży potencjał żeby dostarczyć czy zakupić potrzebne uzbrojenie dla Ukrainy.

A najlepszym rozwiązaniem, to wziąć Ukraine do NATO i wpieprzyć się w ruskich jak dziki w żołędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cotidiemorior:

: przecież o to chodzi żeby było w ruskiej TV. Kacapy tylko straszą a tak usłyszą że inni mają ich straszenie w dupie i odpowiadają tak samo. Sikorski dobrze rozumie jak należy mówić do ruskiego gówna tak żeby dotarło.


W mojej opinii nie rozumie. To wlasnie kremlowi zalezy na tym aby bron atomowa, czy to ich wlasna, czy to ukrainska (Xd) byla obecna w dyskursie politycznym. To wlasnie rosjanie #!$%@?
@Makak87: ja myślę, że czasem Radek pisze jak sobie popije. on w tym trollowaniu ruskich i chęci bycia na świeczniku co jakiś czas, czasem posuwa się właśnie to takich gadek.
@cotidiemorior:
No wlasnie. Amerykanie podniesli DEFCON, Macron poderwal rafale z hipersonicznymi pociskami... i tyle. Zadnych wielkich konferencji prasowych, zadnych bombastycznych gestow. Symetryczna odpowiedz + cisza w mediach. Po tygodniu juz nikt nie pamietal o ruskich grozbach. Nikt sie z rosjanami nie licytowal na grozby atomowe. To jest ich gra i to rosjanom zalezy zeby o glowicach atomowych bylow mediach jak najwiecej. Powtorze sie:

Sikorski jako doswiadczeny dyplomata powinien sobie z tego