Wpis z mikrobloga

@qdlatyxes: Nie no ja kumam to. Ale taka cena to i w tamtym roku już była. I nie tylko w dużych miastach takie ceny są, ale w mniejszych też. I kolejka tak samo. Podobnie cena zapiekanki 20-30zł nikogo nie dziwi już. A burger wielkości kanapek z macka najtańszy na zlocie foodtrucków 39zł xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vadzior: Hamburgery rok temu faktycznie widziałem po 40-50, cena duża, ale jeszcze kosztem składników i mimo wszytko większym expem kulinarnym można próbować uzasadnić. Frytek w takiej cenie jeszcze nie, dlatego jestem zaskoczony.
@qdlatyxes: Burger z knajpy ta, ale te z foodtrucków często są podłe. Specjalnie robią takie nie za duże i nie wypchane, żeby dało się to jakoś zjeść na stojąco. Ja w tym roku kupiłem właśnie za 42zł jakiegoś cheesburgera - klapa, wielkość mcroyala, składniki żadnego polotu, mięso zabite.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vadzior: Niestety, ale póki ludzie będą kupować, to tak zostanie. Ja wczoraj machnąłem sam, w moich ulubionych knajpach bywają lepsze, ale foodtrucki się kryją. Koszt 4 sztuk jakieś 50-60 zł.
@qdlatyxes: Ja niestety kupuje, bo mi się nie chce gotować samemu. Oczywiście mowa o lokalach, foodtrucki są mi obojętne, nie celuje w nie. Do tego nie ukrywam, nie umiem zrobić aż tak dobrych jak w moich ulubionych knajpach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vadzior: Ja wyjątkowo zrobiłem, tak to też w lokalu. Rzadko chce mi się tyle czasu spędzać w kuchni, poza tym w lokalu każdy sobie wybierze pod siebie, a w chacie jednak nie zrobi się tylu sosów i dodatków.