Wpis z mikrobloga

@AlfPaczino: Na 2 średnio się da w cokolwiek pograć, środek ekranu przedzielony na pół. Spróbuj może jakieś symulatory pociągu :D Ja grałem w Silent Huntera 4 na 2 to było fajnie,
@AlfPaczino: Gry na 2 monitory to raczej ciężko robić, wszelakie FPS / wyścigi odpadają ale chyba kiedyś natknąłem się na jakąś grę która była robiona pod 2 monitory. Poszukam, może znajde.
@Krendzel: @D4kai: Teraz po chwili uzywania stwierdza, ze dla przecietnego alfika to jest uciążliwe. Chyba ze ktoś pracuje i np. na jednym monitorze ma jakiegos photoshopa albo autocada, na drugim jakies schematy czy cos, to tak, ale jak dla mnie to jest wlasnie uciążliwe, chcialem tyolko zobaczyć jak to będzie miało się z grami, skoro już przyniosłem monitor.

Osobiscie wole jeden 22cale niż dwa.... .
@AlfPaczino: też na początku ciężko było mi ogarnąc dwa monitory ale związku z tym że lubie się bawić różnymi programami to nawet byłem zadowolony,

Przykłądy wykorzystania 2 monitorów u mnie :

1. Programowanie, na jednym przeglądarka na drugim edytor + automatyczne odświeżanie zakładki ze stroną po zapisaniu pliku w edytorze. Coś zajebistego :) Nie musisz się przełączać etc.

2. AfterEffects / Premiere Pro, na większym program na drugim output na fullscreenie.