Wpis z mikrobloga

@biedroblerone: pewnie od zawsze, wpisz sobie w google

lucid dream psychology problems


Już na pierwszych stronach znajdziesz informacje o badaniach potwierdzających że są związane z depresją, schizofrenia i całym mnóstwem innych zaburzen
@biedroblerone: 3 dni później nie, ja się tym tematem interesowałem pewnie z 6-8 lat temu więc dokładnie nie pamiętam po jakim czasie, pewnie to jest indywidualne mocno, ale potwierdzone jest że świadome śnienie może te zaburzenia powodować a na pewno znacznie wzmacniać.

Poczytaj o tym jak działa mózg w tym czasie, to jest błąd systemu i nie jest to zdrowe, a już na pewno nie jest zdrowe stosowanie technik to wywołujących.
@RumunElfik2137: jest jedno badanie izraelskie ole ono jest błędne bo nawet nie pytali czy osoby biorące udział sa zdrowe psychicznie
sam stan to zwykły sen, jak to się robi ciągle można mieć problemy ale nie sporadycznie, ale ciągle modlenie się 24/7 też może powodować choroby psychiczne na przykład bo się nie skupiasz na świecie realnym
Może to powodować a nie musi, to że dwóch głupich ludzi podaje jakiś bełkot nie sprawdzony nie znaczy że to prawda, blackpillowanie i wiara w teorie że szczepionki szkodzą to też choroba psychiczna poza tym a ludzie to robią. A samo zjawisko może ale nie musi to też zależy od częstości i technik, jakoś miliony osób to robi a tylko dwa pajace stwierdzają że to im zaszkodziło
: 3 dni później nie, ja się tym tematem interesowałem pewnie z 6-8 lat temu więc dokładnie nie pamiętam po jakim czasie, pewnie to jest indywidualne mocno, ale potwierdzone jest że świadome śnienie może te zaburzenia powodować a na pewno znacznie wzmacniać.


@RumunElfik2137: a ja się interesuje 10 - 11 lat, znam ludzi co znacznie więcej i o dziwo wszystko u nich okej, widocznie tylko niektóre osoby mają problemy
jak pisałem
1. To zwykły sen
2. Tak mogą prowadzić do derealizacji ale to zależy od częstości, zbyt częste uciekanie gdziekolwiek czy to w religię czy politykę czy własne światy może do tego prowadzić
3. Badania które są z Izralea nawet NIE sprawdzały czy osoby są zdrowe czy nie
4. To zwykły sen
5. Może prowadzić do problemów ale to zależy od technik