Wpis z mikrobloga

Ja tylko chcę powiedzieć, że analiza Instytutu Badań Mediów Społecznościowych kwestii protestów antyorlenowskich nie jest zła, aczkolwiek doszukiwanie się tutaj jakiegoś zewnętrznego działania Rosji jest dość naiwne.

Tak, jest to szansa dla antyszczepów i ruskich szpionów do wzrostów. Jest bardzo duże przecięcie pomiędzy tymi grupami i było w dużej mierze zawsze. Protesty przedsiębiorców w zeszłym roku organizowane przez Tanajno, znanego antyszczepa przyciągały polityków Konfederacji którzy chcieli grać tam pierwsze skrzypce nie z powodu wyrafinowanego planu partii szurów, tylko dlatego że protestująca grupa jest ich potencjalnym elektoratem.

Kiedy jesteś antyszczepskim albo prorosyjkim szurem jest statystycznie większa szansa że lubisz antysystemowo protestować. I dlatego szurskie grupki i kanały youtubowe propagują informacje o proteście, co jest dla protestu pozytywne.

Fakt zainteresowania protestem najgorszych odpadów nie zmienia tego, czy protest jest słuszny czy nie. Z kolei doszukiwanie się jakiejś celowej akcji dyskredytowania protestów jest czystej wody foliarstwem.


#neuropa #4konserwy #polityka #ibims #orlen #protest #bekazprawakow #bekazwykopkow #bekazpolakow
  • 8
@Majk_: A ja Ci powiem, że się mylisz bo widziałam zdjęcia osób zainteresowanych protestem i z "lewej strony" naszej barykady. Gdyby z łaski swojej #neuropa zechciała zauważyć to przypisano ten protest nawet do #strajkkobiet. Możecie sobie poczytać hejterskie komentarze na FB, Twitterze i innych mediach wprost to sugerujące. Tutaj na wykopie z kolei przypisano ten protest szurom i Konfederacji. A niektórzy nawet sugerują, że to jakaś krecia robota PO. Czyli
Nie wystarczy szczekać w Internecie i śmiać się z innych, że próbują coś zrobić. Bo przyjdzie kiedyś taki dzień, że PiS posunie się do takich rzeczy, że będziecie oczekiwać, że społeczeństwo pójdzie protestować i zostaniecie dokładnie tak samo potraktowani jak Ci którzy przyszli na protest dzisiaj. I będziecie potem płakać w TV jak to społeczeństwo ma Was w dupie.


@Sin-: Tzn. chronologia wydarzeń jest trochę inna, bo to co opisujesz się
@Logika_wykopu: Mhm i obraziłeś się o to, że społeczeństwo nie rozumiało co dzieje się w 2016 roku bo nie znało PiSu i nie wiedziało do czego są zdolni - dlatego doszedłeś do wniosku, że każde kolejne protesty będziesz w taki sposób traktował tak?
No można i tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sin-: Przepraszam bardzo, ale proszę nie stosować odpowiedzialności zbiorowej. Jestem członkiem #neuropa i w pełni popieram KAŻDE obywatelskie protesty uderzające w ten bandycki pisowski rząd. W świetle tego, że po następnych wyborach PiS może domknąć system i zrobić nam tutaj drugie Węgry uważam, że jest to jak najbardziej słuszna postawa.
Ale fakt faktem, kaczyści skutecznie zaduszają jakiekolwiek buntownicze nastroje w narodzie. Ich sprawdzone metody to sianie defetyzmu i szczucie na protestujących
@HrabiaTruposz: To prawda. To nie jest przypadek z tym raportem.
Wiem, że nie powinnam tutaj wszystkich umieszczać ale kilka osób mi się przewinęło i stąd mój post w temacie. Dzięki za odpowiedź tak btw :-)