Wpis z mikrobloga

Itam Itam.

NA DZISIEJSZYM alaSTRYMIE:

Trwa ustawianie nowej kamery. Widać po twarzy duże skupienie. (Coś ala srający Rambo do kuwety.) Ustawienia nic nie pomagają dalej słychać i widac debila, pierdzącego coś w stronę alaObiektywu. Uszatek przyznał sie publicznie, że Wydał 299 złotych, żeby porównać dźwięk obydwu alaKamer. ale nie poddaje się. Będzie jutro na spokojnie ustawiać. Chwalenie się ma miejsce. k4-4k jeszcze musi to zobaczyć. Dzisiaj nie miał czasu żeby poustawiać i jest już toche padnięty. "Obraz jest ładny, ale dźwięk jest tego." Porównanie obydwu kupionych kamer. Różnią się tym, że "ten ma coś takiego a ten ma ten." Sprawie ręki kikuta, chciał oszukać widzów, chcial kupić elektryczny rower i innerzeszy. Ma spawę o pobicie. Poszkodowany zgłosił kikuta na komendę grozi mu kara pozbawienia wolności za pobicie. Kot Rambo nie umie chodzić, Zezolina sugeruje mu, żeby się nauczył. alaPrezes jutro idzie do pracy a Kobra ma wolne. (przepracował rzekomo 1 dzień w tym tygodniu.)
Dzisiaj Zezolina ma inieminy. Z ten okazji będzie wybierała z piccy. Mateusz wspomina, że przydałby mu się nowy rower, ale stwierdza, że ciężko było by Widzom i Finom. zebrać 700zł. Dziś zmiana menju, na Melinarnej. Pica akat się przejadła. Zamawiany będzie "Kebab dwunastka duży." Gośka ćmoka, Widzowie mu piszą a Mateusz ma zły Humor. (Pewnie nieudany zakup GoPro.) Czuć ból dupy. Płaczośmiech i durne morały mają miejsce.

alaMĄDROŚCI NA DZIŚ:

"Tak się kończy mądrość tego szyskiego."
"Mu się należy w dupę."
"Mu się naleje w dupę."
"Jak nie ten to by nie powiedział"
"Daliście się być oszukany."
"Ten ma coś takiego a ten ma ten."
"Jest Rodo to kikut taki dostał wyzwanie."
"Dzisiaj Kobra ma inieminy."
"Mnie to wkopiowało."
"Całe ten."
"Kamera K4, 4K."
"Uchwyt do roweru."
"Nie znam się nie chcę bardziej kupować."
"Rower jest Poterbowany."
"Jest możliwość coś takiego."
"Bęben kręci się akat w jedna mańkę i duga mańkę."
"W Belgi jest oszejsze prawo."
"Odrabia te odróbki."
"Dwa peagafy sa łamane."
"Nie ćmokaj mi."
"Przy bramce pikało."
"Sencor szyd kam cztery ka."
"Będę jeszcze ustawiał toto."
"Muszę przysiąść."
"Szmatka to przecierania obiektuwu."
'Norkowanie."
"Ufycie facynujący sen wodny."
"O dzielnośći 16 HD"
"Fu wypas."
"Moja szczuczka."
"Wejdę pomiędzy mimi."
"To jest kwestia nauki."
"Ciul podkręcam na maxa z całej pety."
"Czeba podpuścić tych gamonów."

alaOGŁOSZENIA PARAFIALNE:

Nie obiecywam, że streszczenie pojawi się jutro. Niestety akat nocka. Zależności czy będzie mi się chciało.
Pozdawiam i Miegodnia.

bebg.

#bonzo #uszatestreszczenia
  • 6