Wpis z mikrobloga

#rozdajo #pcmasterrace #komputery #zadarmo #intel

To mój pierwszy raz więc poproszę o trochę wyrozumiałości. Zwłaszcza, że wiekowy już ze mnie człowiek a technologia #!$%@? szybciej niż kiedykolwiek więc trudno mi się w tym odnaleźć. Do oddania mobo Asrock B560M Steel Legend. Używana raptem dwa miechy i zastąpiona Gigaszrotem B560M Elite gdyż myślałem, że to Aszrot padł a tymczasem sprawcą zamieszania okazała się grafa Gigaszit Rx570 Rimming. Płyta w swojej klasie prima sort, pełen komplet wraz z gwarą, którą ewentualnie poratuję obdarowanego. Udział bierze każdy zainteresowany a wyborcy jedynej słusznej partii widziani są najmilej, wszak to najgłupsi są najbiedniejsi więc to oni potrzebują darmowych dóbr najbardziej. Jeśli na imię ci Kasia to nie plusuj. Zwycięzcę z pomocą strony mirkolos wybiorę w poniedziałek bo to wbrew obiegowej opinii fajny dzień. Z bogiem, będziesz pan wisiał.
T.....g - #rozdajo #pcmasterrace #komputery #zadarmo #intel 

To mój pierwszy raz w...

źródło: comment_1654883870LJ5SqpuUvvgCL4M7rBcACQ.jpg

Pobierz
  • 37
@TheLizardKing: a nie trzeba, kupiłem po taniości kompa od studenta, włożyłem 5600x i 3060ti. #!$%@?ło mi się, i myślałem, że to płyta pod am4 ATX format i myślałem, że jak się uda to oddam uATX swoją. Ale w sumie w robocie nie dali podwyżki, baba zostawiła i mieszkanie muszę sam opłacać więc bym się na kilka stów nie obraził.
No dobra, widzę, że mobas ma branie więc byłoby jeszcze w pytę gdyby mi ktoś napisał - jak do #!$%@? na mirkolos wkleić te 200+ nicków? Gdzie się one wyświetlają? Sorry ale jeszcze niedawno uczyłem moją obecnie 16 letnią siostrzenicę obsługiwać #!$%@? tablet a teraz mi głupio w McDonaldzie zamawiać jedzenie bo #!$%@? nie chcę tykać tych dotykowych dziwów. Najpomocniejszej osobie wyślę pół litra. Serio.
@c43amg: Ta, jedno jest i mi po wyłączeniu "legacy usb" w biosie dupę uratowało bo w biurze mam taką klawę a akurat nie miałem neta i softu "restart to uefi" nie mogłem ściągnąć( ͡° ͜ʖ ͡°). Płytka ma nawet opcję aktualizacji biosu przez net...z poziomu biosu czego nie mają sprzęty za 2k+.