Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam samochod w leasingu i dostalem propozycje z santandera 3 ubezpieczen. Problem polega na tym, ze w kazdym do AC wymagaja 2 zabezpieczen antykradziezowych, a ja mam tylko immobilizer. Zadzwonilbym do tych dziadow, ale otwieraja sie dopiero w poniedzialek rano. Ktos wie jak to wyglada, jak mam do wyboru oferte (1 z 3), ale kazda teoretycznie ma wymagania ktorych nie spelniam?
#ubezpieczenia #leasing
  • 18
  • Odpowiedz
@sayanek: Na formularzu mam wycenione na 85k. Problem polega na tym, ze wszystkie 3 oferty od santandera wymagaja 2 zabezpieczen dla tej ceny. Moge poszukac innego ubezpieczyciela, ale wtedy dojebia mi jakas polise ochrony prawnej, czego nie chce.
  • Odpowiedz
@lintfree: Ale kto Tobie ,,#!$%@?" tą polisę? Byle agent z okolicy przyjmie takie AC z pocałowaniem ręki (plus kara, przepraszam opłata, za ubezpieczenie się gdzie indziej, nałożona przez leasing) w zakresie jaki sam sobie wybierzesz. Chyba że leasing wymyśla takie bzdury, to cóż... Dziwny leasing wybrałeś
  • Odpowiedz
@sayanek: Nie jestem agentem ubezpieczeniowym. Mam leasing w santanderze. Jest napisane, ze moge wybrac jedno z ubezpieczen z ich oferty, albo zalatwic sobie sam. Ale jak zalatwie sobie sam, to mi dolicza polise ochrony prawnej zgodnie z cennikiem. Jak bede bral nastepny, to obiecuje ze kaze im wykreslic taki zapis z umowy. Powolam sie na ciebie.
  • Odpowiedz
Ale jak zalatwie sobie sam, to mi dolicza polise ochrony prawnej zgodnie z cennikiem.


@lintfree: Coś nowego, zawsze była to ,,kara za sprawdzenie zakresu ubezpieczenia". Ale tak po prawdzie nie masz wyjścia, skoro ich oferty wymagają 2 zabezpieczeń, to i tak nie możesz żadnej z nich wybrać.
  • Odpowiedz
Powinna, ale jak nie ma to znaczy że nie wymagają. Z reguły TU wymagają określone zabezpieczenia przy pewnych SU ale PZU jest liberalne w tej kwestii
  • Odpowiedz
@cygan44: Mam stara umowe, ale w innej firmie. Byla na 1 zabezpieczenie. Chcialem uniknac kary za wybranie innego towarzystwa ubezpieczeniowego, ale moze faktycznie lepiej zaplacic haracz a i tak wyjdzie taniej. Ogarne w poniedzialek. Dzieki
  • Odpowiedz