Wpis z mikrobloga

#disney

Zastanawiam się na kupnem Disney+, niby w tej promce wyjdzie 20pln miesiecznie. Tylko tak, wcześniej kiedy Disney miał w dupie Polskę, to co mnie najbardziej interesowało, czyli seriale marvel i star wars obejrzałem sobie w innych źródłach i w sumie mógłbym tak dalej robić (nie popieram piractwa, mam wykupione inne serwisu streamingowe, tylko Disney za bardzo nie dawał wyboru nie wchodząc wczesnej do Polski). A poza tymi serialami, będzie coś tam do oglądania? Na większość filmów marvela nie mam żadnego hypu i mogę je obejrzeć 3 lata po premierze w tv, jak na jakiś jest hype, to idę do kina. W sumie nie wiem, co tam mógłby być do oglądania więcej, starsze kolekcje marvela, ST i inne produkcje Disneya raczej obejrzane, a nie mam potrzeby oglądania tego na okrągło. Podsumowując, 20zl miesięcznie to niedużo (ale no trzeba wykupić na cały rok), za bardzo nie jestem przekonany, czy coś tam będzie do oglądania, ale może ktoś ma jakiś argument, który przekona mnie do zakupu subskrypcji.

#seriale #film #disneyplus #disney
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalp1892: nie chodzi o to, że Disney miał w dupie Polskę, rozchodziło się jak zawszę o kasę, prawa do pewnych treści były długoterminowe i nie mieli jak wejść, bo inni mieli prawa do ich filmów, czy seriali, od początku niedostępny wtedy disney to i tak robił napisy po polsku pod swoje produkcje, to nie tak, że mieli w------e, ograniczały ich licencje.
Teraz np. z Archiwum X wszystkie sezony będzie chyba
  • Odpowiedz