Wpis z mikrobloga

@WstretnyOwsik 10 lat temu to pewnie zegarek nakręcany, więc szansa na zatrzymanie się w niedługim czasie bardzo duża. Ba, nawet jakby to był zegarek na baterie to baterie też się przecież wyczerpują, a jak dodasz do tego efekt skali, czyli, że w ciągu jednego dnia na świecie umiera około 100k ludzi to co najmniej kilka z tych osób będzie miało dokładnie tak samo, że ich zegarek akurat przestał działać w okolicy godziny
@misiafaraona: Szybki google mówi, że pękanie akwarium "z dupy" nie jest tak rzadkie jak by się mogło wydawać i zależy od wielu czynników. Należy wziąć pod uwagę, że w akwarium toczy się nieustanna wojna, w której woda napiera cały czas na ściany akwarium, a czym więcej wody tym z większym ciśnieniem działa na ścianki. W ujęciu światowym miliony ludzi posiadają w domach akwarium, więc nic dziwnego, że wiele jest przypadków, że
@Smokk słabe baity piszesz z tymi duchami... jakbyś się bardziej postarał to mógłbym uwierzyć, że wierzysz w te historie dla ciemnoty, ale widać, że sam nie wierzysz w to co piszesz xD
EDIT: no chyba, że komentarze pisane pod wpływem narkotyków / psychotropów
@Kisioj: Baity to Ty walisz. Te historie nie są dla ciemnoty tylko istnieją naprawdę. Ludzie naprawdę doświadczyli niezwykłego a żadne środki psychotropowe nie mają związku z moim wierzeniem, bo po prostu ja wiem, że to istnieje tak jak wiemy, że jest księżyc czy ziemia. Doskonale w to wierzę i wiem to. Twoja bezzasadna ironizacja nic nie zmieni. Takie rzeczy nie są niemożliwe zgodnie z fizyką. Niemożliwe jest to co już wiemy,
@Kisioj: Oczywiście, że wierzę w to bo dlaczego mam niby nie wierzyć tym ludziom co mogłem sam przeżyć? Wyjaśnienia racjonalistów są dla mnie śmieszne i naciągane.
@Kisioj: Na siłę tylko po to, żeby wyjaśnić przyziemnie. A Ci sami ludzie wierzą np w podróże czasie czy ciemną energię. Czyli coś na co jest tyle samo dowodów co na duchy tyle, że brzmi nowocześniej.
@Kisioj: Jeśli cokolwiek z sci fi jest możliwe w prawdziwym świecie to tym bardziej jestem skłonnym uwierzyć w nieznane siły typu duchy, które były w głowach przodków na długo przed star trekiem. Nie widzę powodu dla którego taka star trekowa technologia miałaby być przeze mnie objęta wiarą większą niż moje duchowe przekonania. Poza tym na marginesie byłem dziś z tatą w kościele także ten tege.
@Kisioj: Psychotropy i przeciwpsychotyczny lek biorę od psychiatry ale w celach leczenia u mnie nerwicowych chorób i schizotypowych zaburzeń jak również lęków i przebytej depresji. Myślenia magicznego, esencjami, skłonności do psychoz i paranoi jednak tak szybko nie pozbędę się bo musiałby to być idealny świat. Mam też nastawienia ksobne i schizoidalne jednak wszystko bez przekroczenia progu schizofrenii, choć może wtedy byłbym szczęśliwszy gdybym miał schizofrenię. Tam są niby jakieś fajne zwidy
@Smokk wkręciłeś się w te baity mocno widzę xD ja bym na Twoim miejscu obrał inną strategię i zamiast tak oczywistych ściem możesz coś innego propagować, np. wiarę w bogów greckich. Pisz o tym, że Demeter naprawdę istnieje i jak się rolnik do niej pomodli to będzie miał większe plony w danym roku. Jest to oryginalny pomysł i też poparty dowodami bo przecież przez lata starożytni grecy modlili się do bogów, żeby
@Kisioj: Czemu jesteś tak wścibski? Co mnie obchodzą zabobony małych dzieci. Takie rzeczy jak duchy istnieją i to są fakty. To nie są żadne baity tylko one istnieją. Udowodnij, że nie istnieją.
@Kisioj: piszę to co istnieje naprawdę i co jest mozliwe. Zadni bogowie greccy nie istnieją i nie będę kłamał. W przypadku duchów mówię jak jest. Żal mi takich jak ty. Lol