Wpis z mikrobloga

Plan na najbliższe lata:
2022 - małpia ospa
2023 - wojna Korei północnej z Japonią
2024 - kacze wzdęcia
2025 - wojna Niemiec z Francją
2026 - wilcza sraka
2027 - wojna Polski z Polską
2028 - koczkodanie hemoroidy
2029 - wojna Ugandy z Białorusią
2030 - koniec świata

#swiat #wojna #polska #covid19 #malpiaospa #heheszki #nieheheszki
Pobierz Modern_Talking - Plan na najbliższe lata:
2022 - małpia ospa
2023 - wojna Korei pół...
źródło: comment_16548586682jLuLIBxxiJ6wota0gqRq5.jpg
  • 20
@Modern_Talking: wojna Polski z Polską trwa od kiedy się zabory skończyły. Jest to najdłużej trwająca wojna na świecie, która każdego dnia zbiera żniwo w postaci zębów i złamań. Obecnie wyróżnia się 3 strony konfliktu:
1. My - najmądrzejsi i najlepsi
2. Wy - głupi i słabi
3. Oni - nie pasują do powyższych więc asekuracyjnie też trzeba ich #!$%@?ć.

Obecnie nie wyróżnia się sojuszy, wojna trwa w trybie free for all.
@Henrietta_Paczelokowska

szkoda że nie poswiecaja tyle niejsca w debacie publicznej elektrownion atomowym

to ja co powiem co będzie z elektrowniami atomowymi. Przez najbliższe 20 lat Europa będzie cisnąć w atom, bo odnawialne to gówno, ilość ich wzrośnie kilkadziesiąt razy. Potem któraś elektrownia się zesra i się okaże że szkody dla środowiska z atomu w jednej chwili stały się większe niż wszystkie zanieczyszczenia z węgla od 20 lat razem wzięte. A wtedy nastąpi
@Henrietta_Paczelokowska

Panstwa na okolo Ciebie maja takie, i co, nie boisz sie ze pierdykną?

Wolisz iść przez pole minowe na którym jest 10 min czy 1000?

Nowoczesne elektrownie są bez porownania bezpieczniejsze niz ta np z czarnobylu lub fiukuszimy ... Nie ma powodu do paniki,

Bezpieczniejsze ale tylko na to co już znamy a tu chodzi o element nieprzewidywalności. Zarówno na Ukrainie jaki w Japonii był przypał bo zadziało się to czego
@Henrietta_Paczelokowska szur czyli osoba o skrajnych, radykalnych poglądach bardziej pasuje do ciebie niż do mnie. W końcu to ty masz radykalnie ukierunkowane podejście do atomu a nie ja ¯_(ツ)_/¯

Ja jedynie twierdzę że nie ważne w która stronę podąży UE i w tym Polska to i tak to nie wyjdzie. Na kopalinach nie da się w nieskończoność, odnawialne to porażka utrzymywana na dotacjach, atom jest niebezpieczny dla ludzi i środowiska.