Wpis z mikrobloga

@Speleo84: btw, robiłem kiedyś test we Wrocławskim mpk. Otóż dokumentem potwierdzającym bycie krwiodawcą jest załączona książeczka. Ale ta pierwszego stopnia od tej trzeciego stopnia (po 6 litrach u mezczyzn) różni się tylko grafiką odznaki. W ciągu dwóch lat miałem 12 kontroli i ani razu nawet nie otworzyłem książeczki, tylko pokazywałem okładkę. Żadnego dowodu osobistego, ani tym bardziej sprawdzania grafiki. Tak tylko mówię.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Speleo84: w Krakowie wystarczy legitka i dowód osobisty. Na pewno da się wbić to na kartę miejską? Ja dostałem legitke 2 tyg temu i dzwonilem specjalnie do zikitu, powiedziano mi że mam jeździć z legitka i że się nie da wbić na kkm.
Chwalę się :)

Jest 1 stopień.

Od dzisiaj komunikacja miejska aglomeracyjna za free do końca życia :D


@Speleo84: ile krwi musisz oddać koncernom farmaceutycznym żeby móc jeździć za darmo autobusem?
@Speleo84: No to klasyczek.

Moją pasją jest chodzenie do lekarza ale nie takie zwykłe żeby się zbadać ale o tym za chwilę. Żeby móc realizować swoją pasje musiałem kilka lat ciężko na to pracować oddając krew XD W dupie miałem chorych ludzi, chodziło tylko o profity a zwłaszcza o jeden konkretny. Co dwa miesiące punkt 8 byłem pierwszy w kolejce żeby spuścili ze mnie 450 ml czerwonej cieczy, nie policzę ile