Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś się zastanawiał to ostatecznie zamówiłem Unique Ares Mesh. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Fotel jak na moje gabaryty jest idealny. Siedzisko jest szerokie, mam dużo miejsca na nogi. Oparcie z siatki sprawia, że plecy się nie pocą. Nic mnie nigdzie nie uciska. Podpórka lędźwiowa i zagłówek są na idealnej dla mnie pozycji. Wstępnie polecam.
  • Odpowiedz
@Ingmar: jak ten ares mesh klasyfikuje sie w porownaniu do Markusa? Wyglada i ma wymiary podobne do niego, ale widze ze ma regulowane podłokietniki, czyli cos czego mi w markusie brakowalo. Jak ze stabilnoscia tych podlokietnikow - trzymaja sie czy wyginaja sie jak sie o nie oprzesz? Porownuje do Markusa bo na nim siedzialem i byl calkiem w porzadku.
  • Odpowiedz
@bartoszka1996: Nie mogę porównać do Markusa, bo go nigdy nie miałem, ale wnioskując z tego co o nim czytałem Ares Mesh to taki lepszy Markus. Podłokietniki są stabilne, nie wyginają się, ale na początku miałem z nimi taki problem, że były dla mnie trochę za wysokie na najniższym położeniu. Rozwiązałem to dokupując dłuższe śruby i podstawiając styropian między siedzisko, a podstawę montażową także upewnij się czy wymiary Ci odpowiadają. Ogólnie fotel
  • Odpowiedz