Wpis z mikrobloga

co oni w tym #onepunchman odwalili xD Rozdział 164 został wydany 2 razy i ma dwie różne fabuły (spoiler). W pierwotnej wersji Garou przegrywa, uznaje porażkę i zwierza się Saitamie.... a potem skasowali wydany już rozdział i Garou zostaje zamieniony przez boga w jego awatara i kontynuuje walkę. Niczym jakieś fanfiction Murata uznał, że Murata #!$%@?ł i pokaże Muracie jak się akcja powinna była rozwinąć.

#manga #anime #animedyskusja
Garindor - co oni w tym #onepunchman odwalili xD Rozdział 164 został wydany 2 razy i ...

źródło: comment_1654804665RwjPaDCUrwhfLkzUrkqM64.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Niosek: niech się różnią od wersji Ona, chodzi o to, że wydano ten sam rozdział mangi (wersji Muraty) 2 razy, udając, że pierwsza wersja nigdy nie istniała
@young_fifi: pewnie że dobrze, wyraźnie napisane przed pierwszym zdaniem na temat fabuły

Jakby ktoś chciał zobaczyć pierwotny 164 rozdział to jest np. tu: https://manga1st.online/manga/onepunch-man/chapter-164/
Garindor - @Niosek: niech się różnią od wersji Ona, chodzi o to, że wydano ten sam ro...

źródło: comment_1654805240i6tkBx9r9wRyHubWVWtQkJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Mogłeś użyć ! przed kontynuacją wpisu


@Kardig: ale nie musiałem skoro ostrzeżenie tak czy inaczej było ¯\_(ツ)_/¯ Żadna praktyczna różnica, a purystów triggeruje bo nie ich sposobem
  • Odpowiedz
@Garindor: Tak, tylko że jak przegląda się mirko to oczy wyłapują często konkretne słowa we wpisach i dopiero czyta się całośc.
Wtedy może być już za późno na ostrzeżenie, szczególnie tak słabo widoczne.
  • Odpowiedz
@Garindor: Po prostu nie każdy czyta sekwencyjnie - ja czytam po akapicie na raz i też wcale nie chciałam przeczytać treści tego wpisu. Serio, wykrzyknik nie boli a pomaga.
  • Odpowiedz