Wpis z mikrobloga

Od miesiąca lub dłużej wydzwaniają do mnie jacyś hindusi z tej samej firmy, niestety muszą posiadać gigantyczną liczbę numerów, ponieważ ciągle dzwonią z jakiegoś nowego i nie idzie tego zablokować.

Dziś finalnie porozmawiałem dłużej z gnojkiem i po stwierdzeniu, że nie udzielę mu żadnych informacji z radością stwierdził, że będzie w takim razie cały czas dzwonił.

Lista numerów z których dzwonił do mnie tylko dnia dzisiejszego:

+48 603 980 726
+48 501 636 456
+48 508 440 477
+48 533 833 754

Codziennie dostaje po 6 połączeń z różnych numerów. Co mogę z tym zrobić? Numery są w naszym kraju rejestrowane, może się tym zająć policja? Domyślam się, że to jakiś scam i numery pewnie i tak są na jakiegoś słupa.

@niebezpiecznik-pl

Może ewentualnie miał ktoś styczność z takim problemem? Pytania jakie mi zadawał to moja pozycja w firmie, wiek no i dalej chcieli poznać dane finansowe firmy itd. Oczywiście na żadne nie odpowiedziałem.

#dzialalnoscgospodarcza #samozatrudnienie #prawo #pytanie #nekanie #telefony #operatorzykomorkowi
  • 12
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double: mam ios, zobaczę jak to działa, ale wątpię, że to coś da, bo niestety szukając tych numerów w google nic nie wyświetla, fotowoltaika to był easy level, a ci mają naprawdę potężną bazę i domyślam się, że sporo przedsiębiorców ulega żeby mieć spokój, ja nie dam za wygraną
  • Odpowiedz
@perfumowyswir: A w jakim języku ci Hindusi mówią? Bo zakładam, że nie po polsku. W takim razie po odebraniu zaczynasz z nimi gadać wyłącznie po polsku nie rozumiejąc niczego co mówią. Sami zrezygnują.
  • Odpowiedz
@smiech2: Już odpowiedziałem gościowi po angielsku niestety, więc wie, że znam xD
Rozmawiając z nim wiem, że będzie chciał mi zrobić na złość, to musi być jakiś lukratywny biznes, że aż tak chcę mu się marnować czas.

Spróbuję z policją i tyle, żeby przestali i innych męczyć
  • Odpowiedz