Wpis z mikrobloga

Próbował ktoś kateringu dietetycznego z prepkitchen.co.uk? Ich posiłki wyglądają obiecująco a cena 6.25 za posiłek jest rozsądna, ale nie wiem jak w praktyce.
#uk
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Atreyu: znajomi próbowali hello fresh i też polecali, ale zależy mi właśnie na niegotowaniu i gotowych posiłkach pod drzwiami - z drugiej strony, jeśli będą one na poziomie ready meals z jakiegoś M&S to nie ma to zbytnio sensu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: oni tam w jednej paczce przysyłają składniki na cały tydzień? Mógłbyś pokazać jak wygląda zawartość takiej paczki, ile płacisz (po zakończeniu promocji) i jaka jest różnorodność?
  • Odpowiedz
@Atreyu: hello fresha uzywalismy dosc dlugo i generalnie moge polecic, ale pozniej u nas zaczely sie problemy z dostawami, albo spoznione, albo brakowalo produktow, co prawda dostawalismy rekompensaty ale wkurzajace ze musialem jechac na zakupy bo mi nie dostarczyli paczki na czas

@svetrey: dogadajcie sie z Atreyu to hello fresh wysle Ci posilki testowe ;) Jedna paczka na caly tydzien, mieso w worku z lodem, wytrzymuje caly dzien
  • Odpowiedz