Wpis z mikrobloga

hej mireczki, dziwna sprawa. Ostatnio wszyscy słyszeli o grupie Cicada3301 oraz sprawie Cicada3302. Chyba ktoś mnie wrabia albo zrobił mi dobrą #wykopaczka z #wykopoczta.

O północy otrzymuję smsa z numeru telefonu z wiadomością że wykopaczka znajduje się na schodach mojego domu. Ale że już spałem, zignorowałem info, chwilę później dostaję telefon od tego samego numeru, ale gdy odbieram nikt nie odpowiada. Odczytuję ponownie smsa i schodzę do drzwi. Szukam, patrzę i jest paczka zapakowana w ozdobny papier - dość podłużna. Boję się, bo kto to widział o tej porze zostawiać paczkę i jeszcze dzwonić nie odpowiadając...

Szybko zabieram paczkę i wracam do domu zamykając szczelnie drzwi. Słyszę znajomy odgłos klocków lego. Wracam do swojego pokoju i otwieram paczkę. Strasznie śmierdziała tanimi perfumami albo wodą kolońską. Otwieram, i widzę klocki lego. Do tego jeszcze malutką paczuszkę w której znajduję to co mnie naprowadza na trop #cicada3301 #cicada3302

Tam gdzie znajduje się białe pole, istnieje zaszyfrowany link do jakiejś strony (zapisany liczbami - jak na razie rozszyfrowałem skrót: http://p(...) dalej utknąłem. Nie publikuję wszystkiego, bo chciałbym spróbować rozwiązać tą zagadkę o własnych siłach.
k.....z - hej mireczki, dziwna sprawa. Ostatnio wszyscy słyszeli o grupie Cicada3301 ...

źródło: comment_d6KCsJWwHamHsbaCvqClYDJ2nXCafKB8.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@duckar: tylko też jak na razie nie wiem czy rozwiązywać zagadkę czy iść spać i jutro się za to zabrać, boję się, że jak zabiorę się za późno, to strona do której mam zaszyfrowany link wygaśnie :/ a do roboty trzeba wstać...
  • Odpowiedz