Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mam pytanko wraz z moją różową która aktualnie przyjmuje biologię na ZZSK . Od około miesiąca wymiotuje i według mojej oceny jest w ciąży albo leki na ZZSK wywołują takie objawy jak wymioty i biegunkę od czasu do czasu . Dodatkowo występuje wstręt na smaki i zapachy ( takie coś wstępuje przy zatruciu pokarmowym. Też mi się zdążyło jak się coś przykleiło do żaladka potem np 2 tyg nie dało rady jeść różnych produktów) Zastanawiam się czy różowe też macie taki objaw w ciąży. Moje pytanie brzmi czy w pl da się zrobić USG albo test na hCG bez tej rejestracji ciąży . Jak to wygląda prywatnie ? Dziś różowa zrobi zwykle testy i się dowiem mniej więcej .
Wychodzi na to że na zwykłe badania teraz trzeba #!$%@?ć za granicę xD ?
#rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a06076af62711cf5c3f092
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: dokladnie tak jak pisze @moll, plus na zzsk czesto stosuje sie metotreksat, czy sulfasalazyne i jednymi z objawow nieporzadanych sa bieghnku, wymioty i inne cuda, wiec jesli problemy sa przez leki warto udac sie na kontrole do reumatologa i skonsultowac dawki lekow, albo sprobowac zmienic je na inne, albo poprosic chociazby o przeciwwymiotne leki, jesli nudnosci przeszkadzaja w codziennym funkcjonowaniu