Wpis z mikrobloga

Lubię raz na kilka miesięcy napić się piwa. Lubię szczególnie portery. Właśnie kończę drugą butelkę portera chyba z okocim chociaż na etykiecie coś piszę, że wyprodukował calsberg(moje pierwsze piwo, dawno temu smakowało, ale teraz gówno lepiej wchodzi). Lubię jednak bardziej żywca, którego u mnie w sklepach już chyba nie ma bo dla januszy za drogo na codzienne picie. Jakieś regionalne porterki? #browar #piwo #procenty
  • 14
@duskhorizon: Fortuna Wiśniowa to nie jest porter, żadną miarą. Komes z #fortuna, wygrał w tym roku prestiżową nagrodę w Niemczech. W zeszłym roku wygrał porter z browaru #kormoran, jest równie świetny. Black Boss, Łódzki porter i kilka innych jeszcze. Okocim należy do Carlsberga.
@duskhorizon: porter to takie ciemne piwo. Mocne bo od około 9% alko w górę. Raz spróbowałem w techbazie jak jeszcze byłem kilka lat temu i posmakowałem. Trzeba to lubieć. Nie każdemu podejdzie lekko palony smak. No i wali w beret ładnie.

@Rajca: @madspirit: @peraperacumastra: No to czas na tripa do sklepu z lokalnymi browarami. Skoro te gówna mi smakują to tamte rozniosą moje kubki smakowe na strzępy. Nie
@Rajca: opowiadaj, albo podawaj liniki. to ciekawe. Chciałbym kiedyś coś swojego uważyć::p @madspirit: porter biały, niebieski albo bursztynowy? znałem tylko czarne? opowiadaj! czym to się różni. Ja #!$%@? wykop to super miejsce jak się dobre tagi dobierze