Wpis z mikrobloga

@loman_alchemik: Równie dobrze można powiedzieć, że pieniądze podatników są wyrzucane w błoto na wszelkiej maści organizacje pozarządowe.
Zgodzę się, że KK należy przycisnąć. Bo zapomnieli kim są i po co są. Ale muszą to zrobić wierni, a nie osoby spoza organizacji.
A lgbt po prostu nienawidzi KK jako takiego, co jest chore.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kempes: hehe xD moja babcia stamtąd pochodzi i to jakie ploty chodzą po miasteczku to głowa mała xD
Jedną z nich jest to, że baba pożyczyła 5k od tego księdza, ale jak nie chciała oddać a ksiądz się upominać to go wrobiła.

Przyznam szczerze, że ciekawa jestem rozwoju sytuacji xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ale dodam jeszcze, że mega kisnę w środeczku, bo miejscowość bardzo mała. Mimo że miasto, to jednak takie wiejskie + zdecydowanie starzejące się. Więc jak łatwo się domyślić, liczba wiernych w niedzielę u bozi stonks. Więc ciekawa jestem jakie fikoly stare baby zrobią, jak się okaże, że to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@loman_alchemik: Tu się możemy zgodzić. Aczkolwiek czysto socjotechnicznie - religie są niezbędne. Sam piszesz, że bez religii ludzie uciekają w zabobon. Prawdziwym ateistą jest bardzo ciężko być. W kwestii ograniczenia roli KK w życiu społecznym w Polsce - tak i nie. Tak, bo przeginają i tu się zgadzamy, nie - bo w zamian wejdą wielkie korporacje albo jakaś "konkurencja", co już się dzieje.
  • Odpowiedz