Wpis z mikrobloga

orientuje się ktoś czy da radę kupić załóżmy cztery najmniejsze rzędy w kasecie deore? nie ma całej 12 rzedowej 10-51 dostępnej nigdzie(w normalnej cenie, bo ogólnie to są, ale za taka cenę to mogę mieć deore ale z dopiskiem xt), a wyciągnięte mam tylko te najmniejsze przełożenia wiec trochę kasy zaoszczędzonej
#kolarstwo #rower #mtb
  • 6
@krokz: Możesz tak zrobić, są kompatybilne miedzy grupami wiec nie szukaj po Deore tylko po partnumberach, ale nie wiem czy możesz kupić bo nic się dziś w normalnej cenie nie da.
  • 0
@dran2: kurde, sam rząd 10-12 260zl, czyli dokładam drugie tyle i mam nowego slx xD ale dzięki za numerację tego bo nie znalazłbym
@krokz: No #!$%@? czasy. Ja wycisnąłem tak dodatkowe 1.5 roku (i ciągle przędzie) z mojej XT więc gra jest warta świeczki ale za 3 koronki płaciłem wtedy <100 i i tak wydawało mi się w #!$%@? drogo.
@krokz: 10-12 jest bardzo rzadko dostępne i powinno być za <100zł, ci wystawiający za 200+ to #!$%@? sprzedające kilka razy drożej i nie kupuj od nich xD Sam mam z tym problem, ale kupię chyba nową kasetę, a do starej będę polował na koronki w normalnej cenie, i założę ją sobie z powrotem np na zimę.