Wpis z mikrobloga

  • 126
Polecam posłuchać pięknej hipokryzji Wicemarszałek Morawskiej-Stanewskiej z Nowej Lewicy. Zwłaszcza moment od 2:20

"Niechce aby lekarz do którego chodzę wpisywala rzeczy które są w jakimś sensie chronioną intymną, to jest moje prawo jako pacjenta aby pewnych rzeczy nie podawać opini publicznej"

Szkoda tylko że nie pamiętają jak całą partią chcieli ludziom ograniczać prawa paszportem covidowym z powodu niepodania swojej historii medycznej. Szczyt hipokryzji. To że covida z nami niema nie znaczy że można o ich pomysłach zapominać!!!

https://player.radiozet.pl/Podcasty/Gosc-Radia-ZET/Wicemarszalek-Morawska-Stanecka-o-rejestrze-ciaz-Wara-od-kobiet

#bekazlewactwa #4konserwy #koronawirus #pamietamyopandemi
  • 13
  • Odpowiedz
"Niechce aby lekarz do którego chodzę wpisywala rzeczy które są w jakimś sensie chronioną intymną, to jest moje prawo jako pacjenta aby pewnych rzeczy nie podawać opini publicznej"


Bardzo dobrze ta pani mówi, też nie mam zamiaru jak zajdę w ciąże przekazywać takich danych bo jacyś talibowie chrystusowi uwzięli się na zabiegi.
  • Odpowiedz
Porównujesz zmienną sytuacje za świecie jeśli chodzi o występowanie zagrożeń epidemiologicznych do widzimisie chrześcijańskich dużych dzieci wierzących w brodatego dziada, którzy za wszelką cenę chcą wprowadzić szabat religijny.
  • Odpowiedz
@Pitu33: Ty się zastanawiałeś kiedyś jaki wpływ na decyzje o posiadaniu potomstwa ma ten polski zamordyzm prawno-religijny? Weź sobie zrób projekcje jak to może wpływać na pojedyncze osoby, które boją się komplikacji zdrowotnych swoich i dzieci. Nie - nie jest to porównywalne z paszportem na sezonową chorobę zakaźną.
  • Odpowiedz
@Pitu33: wiadomo, ciążą też można się zarazić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@uesugi2: Tak, "covid to ściema" na którą zmarło przeszło 100 tys. Polaków. Kolejne dziesiątki tysięcy blokowały miejsce i personel w szpitalach. Ale plandemiaaa, kwiiik (°°
  • Odpowiedz
@Pitu33 moje ciało-moja sprawa No chyba że kowid to wtedy nie. Niech się lepiej wezmą za obywateli UA coby przyjęli szczepienia objęte kalendarzem szczepień w Polsce.

  • Odpowiedz
@Pitu33: mnie to rozwala, że lewica protestuje na rejestr ciąż, a parę lat temu wyskakiwali z pomysłem rejestru zwierząt domowych, aby móc pilnować ludzi czy kto przypadkiem się w sposób nielegalny Fafika czy Puszka nie pozbywa.
  • Odpowiedz