Wpis z mikrobloga

Bez sensu to życie. Niby wyglądam ok, ale nigdy nie trzymałem za rękę i nie doświadczyłem miłości, ani bliskości drugiej osoby. Mimo, że mimo #!$%@? umysłowego w kwestii relacji międzyludzkich, nawet odnajdywałem się w grupie. Nigdy jednak nie doświadczyłem jakiegokolwiek zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Samotność mnie pożera od środka od ładnych kilku lat. W leczeniu depresji jestem na lekach, które działają, ale bez posiadania znajomych i dziewczyny, nigdy nie zdołam się w pełni wyleczyć. Potrzebuję bliskości drugiej osoby, której mogę się zwierzyć ze wszystkich problemów. Takie moje pijane #!$%@?, ale podobno słowa pijanego to myśli trzeźwego. #przegryw #depresja #tfwnogf #samotnosc
  • 8
@chlebicek: mogę ci poradzić jak ja znalazłem pierwsza dziewczyne w wieku 29 lvl co wywróciło na drugą stronę moje rozterki (miałem takie jak ty) - teraz zastanawiam się po co żyjemy, ale jak to opowiadam dziewczynie to ona wsuwa dłonie pod moją koszulkę i zapominam o filozofowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i o straconych latach nie rozpamiętuje, każdy ma tylko jeden czas i my i czady
@chlebicek: ile masz lat? Ja też zawsze wyglądałem ok, nawet niektórzy mówią, że w #!$%@? ok, ale nigdy nie miałem śmiałości do dziewczyn. Niskie poczucie własnej wartości i zlewanie komplementów robiły swoje. Pierwszą dziewczynę miałem w wieku 23 lat a dopiero teraz, w wieku 40, mam związek, którego zawsze chciałem. Nie przejmuj się. Będzie dobrze. Tylko za dużo o tym nie myśl. I powodzenia w braniu chemii. Sam to przerabiam od
@InfmsVelKoz: Odpędzają chęci samookaleczania, myśli i nastrój depresyjny, redukują prawie do 0 myśli samobójcze i ogólnie pozwalają funkcjonować tak, że z perspektywy innej osoby moje problemy są prawie niezauważalne.
@biszkoptowy_pies_obronny: Mam 23 lata. Ciężko się nie przejmować jak od 4 lat biorę leki i dalej jestem sam (działające tabsy mam od jakoś półtora roku). Uważam, że osiągnąłem limit tego, co leki są w stanie mi dać i pozostało mi tylko stworzenie relacji, które zaspokoją potrzebę akceptacji i bliskości. Tylko kompletnie nie mam możliwości żeby tego dokonać.
@chlebicek: Młoda dupa jesteś. Ja w Twoim wieku, że tak jebnę kliszą, też myślałem, że już mnie nic w życiu nie spotka. Spotkało i było #!$%@? na maksa. Swoje przecierpiałem i teraz jestem królem życia związkowego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytanie czy chcesz czekać na coś co i tak Ci się w życiu przydarzy czy zamartwiać się i #!$%@? z czymkolwiek robić. Ja wybrałem to pierwsze. A