Wpis z mikrobloga

@monter_wolter: Widzę że niczego nigdy nie stworzyłeś dlatego tak bronisz te procedery. Zgadza sie artyści stracili miliardy bo ktoś im ukradł ich własność intelektualną i spiracił. Idąc tym tokiem „rozumowania” jak ktoś napisze piosenkę (według ciebie jest zero kosztów) to można mu zabrać ją i robić z nią co się chce i zarabiać na tym? Pięknie to nazwaliście watch party a to jest zwykłe żerowanie na kogoś pracy
@Misiekchytrusek: Widzisz tylko jedną stronę medalu i w ogóle nie spróbowałeś zrozumieć o czym napisałem.
Wszystko super, nagradzajmy ludzi za ich pracę, ale jeśli zabronimy tworzyć nowych rzeczy na podstawie cudzych to tym tokiem rozumowania nie będzie można robić nic, bo wszystko co nas otacza jest czyjąś "własnością intelektualną". Pytanie się o zgodę przy wykorzystaniu każdej cudzej twórczości byłoby zabójcze dla wszelkich amatorskich inicjatyw.

Poza tym nadal mi nie odpowiedziałeś dlaczego
@monter_wolter: A czy goście nie wiedzą tego że się nie płaci? Przecież nie przychodzi z ekipą i pistoletem i nie zmusza ich do tego. Drugą stroną medalu nie są ludzie którzy robią covery czy oceniają coś. Po drugiej stronie są osoby żerujące na pomyśle innych udając że coś się dodaje. Stąd takie pojęcia jak plagiat. Nie rozumiesz tego bo tak jak już pisałem nic nigdy nie stworzyłeś swojego i czytając twoje
@Misiekchytrusek: Czekaj, twoim zdaniem covery piosenek czy kanały commentary to plagiat? XDDDD
Niezła odklejka

Nie rozumiem też czemu usilnie próbujesz mi wmówić, że "nic nie stworzyłem". Nie wiem co to ma do rzeczy.
Ponadto skłonność do wycieczek personalnych i umiejętność posługiwania się językiem polskim, a raczej jej brak, nie dowodzi twojego talentu twórczego, więc tym bardziej nie wiem skąd ta obsesja ( ͡° ͜ʖ ͡°)