Wpis z mikrobloga

@Bastek_jnr: po 10 latach czytania na kindle, od około 2 miesięcy przerzuciłem się testowo na czytanie na tablecie i podjąłem decyzję, że zostaję. Czytniki porozdawałem po rodzinie i nie widzę sensu wracać.

I powiem Ci tak: tablet wygrywa ostrością i wielkością ekranu i mi czyta się na nim dużo wygodniej i szybciej. Do tego mnogość opcji formatowania tekstu (mi na przykład podchodzi czarne tło z białymi literami w nocy, za dnia
@ryhu: Właśnie raczej jest to bardziej rekreacyjne zajęcie niż nałogowo. Tym bardziej zainteresowałem się tabletem z powodu możliwości dostosowania go również do innych czynności
@Bastek_jnr: kup kindle. ten czytnik starczy ci na dekady, mam od 10 lat, wszystko działa, bateria trzyma tygodniami. poza wieloma zaletami dorzucę niewielki rozmiar i możliwość czytania w mocnym słońcu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bastek_jnr: to ja bym brał tablet i tyle
Ludzi tutaj nie słuchaj za bardzo, bo ebookowcy to trochę jak sekta, zawsze tylko ślepo hurr durr czytnik - nikt nie ma porównania, ale będzie Ci wmawiał że to jakaś klosalna różnica. Dziesięć lat tutaj z nimi się siedzę, to wiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qmox pw4, rozważałem właśnie przejscie na coś większego, okazało się że koniec końców 10 cali z hakiem IPSa w 2k robi mi najlepszą robotę i zwyczajnie nie widzę potrzeby kupowania kolejnego urządzenia - nie zauważam ani jednej zdecydowanej przewagi czytnika na żadnym polu.

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: xD
ale mi dowaliłeś, chyba tylko jakbyś napisał "chyba ty", albo "nie zesraj się" to byłoby mocniejsze.