Wpis z mikrobloga

@xBARTEXx: a to nie była zaplanowana pandemia?

zamykanie lasów? zakazy przemieszczania się? zakazy prowadzenia działalności gospodarczej? obowiązek noszenia maseczek którego władza nie przestrzegała?


@Sprus: weź przeczytaj co właśnie napisałeś. Czy któraś z tych rzeczy wskazuje na jakiekolwiek planowanie? Chciałbym wierzyć, że to wszystko część misternego planu deep state czy innych geniuszy zła, ale niestety nieskończenie bardziej prawdopodobne jest że po prostu mamy debili u władzy.
  • Odpowiedz
Ale mnie skręca w środku jak widzę słowo "PLANDEMIA", ale rozumiem rozgoryczenie i ma właściciel rację...


@xBARTEXx: wystarczyło inaczej to opisać, bo nie "plandemia", a z dupy obostrzenia i decyzje piss zarżnęły wielu przedsiębiorców. Jak ktoś pisze plandemia to od razu ma łatkę. Typ nie przemyślkał.
  • Odpowiedz
Dziękuję Pan PIS.


@haha123: ale za pelo to bylo! Kradli! I Folskdojcz Tusk! A pis dal, a teraz ynflacja przez Putina, a zresztą może być drogo oby tylko peło nie rządziło zdrajcy !

  • Odpowiedz
Typ nie przemyślał.


@FrasierCrane: Taa, nie przemyślał. Typ, co nie potrafi napisać składnie dwóch zdań. Aż dziw, że prowadził jakiś biznes przez 11 lat.
  • Odpowiedz
@xBARTEXx: a jak inaczej nazwać tą śmieszną panikę i manipulację ludzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież z perspektywy czasu cały 2020 i kawałek 2021 to było życie niczym w cyrku


@ThirtyDoorKey: Ale wtedy nie wiedzieliśmy z czym to się je. Dlatego nie powinno się oceniać historii z perspektywy bieżących czasów
  • Odpowiedz
@erixon: no bo na swiecie panowala plandemia. to ze byl wirus, to nie znaczy, ze rujnujemy gospodarke, bo 90 latki i rakowce umierajo. ani razu nie bylem chory przez czas plandemi. znam jedna osobe, ktora zmarla. miala ponad 80 lat i umarla dlatego, ze lekarze nie podlaczyli go pod respirator. a znajomi, ktorzy chorowali, to mowili, ze to taka grypa, ktora trwa tydzien dluzej i sie traci wech. poza tym jest
  • Odpowiedz
@xBARTEXx: a jak inaczej nazwać tą śmieszną panikę i manipulację ludzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież z perspektywy czasu cały 2020 i kawałek 2021 to było życie niczym w cyrku


@ThirtyDoorKey a tam gadasz, jak byłem na kwarantannie to po tygodniu się dowiedziałem, że policja dzwoniła do bratowej, albo do brata czy wszyscy są w domu. Jak do mnie zadzwonili dwa dni przed końcem kwarantanny to akurat
  • Odpowiedz
@ThirtyDoorKey: szkoda strzępić ryja. Przeszliśmy z maksymalnego reżimu do chodzenia bez masek w miesiąc, nikt już o plandemii nie pamięta, a debile nadal wierzą że slusznie bylo zamykać szpitale i biznesy i że kogoś to uratowało.
  • Odpowiedz