Wpis z mikrobloga

@Arogancky: 12 gb na rospakowanie pliku 400 mb? Ma to sens
@Wajdzio: jest to bug i nic z tym nie zrobisz, ja zwolnilem wiecej miejsca i zaczelo mnie pytac o jeszcze wiecej xD podobno trzeba miec ponad 12gb wolnego.
te pili zip maja po 400mb max 2gb, wiec glabie nie powinny wymagac ponad 20gb wolnego miejsca. tak jak wyzej, nie ma mobilek co zajmuja tak duzo miejsca, abys pisal glupoty jak wczesniej. tez powinienes pomyslec co sie nie udalo w twojej edukacji.
@Voltix: wspaniale. Zapewne w dupie byłeś i gówno widziałeś.
1. Mirek ma iOS
2. Blizz jest #!$%@?
weź #!$%@? sie naucz pisać bo to ja jestem po 5 browarach a #!$%@? rozumiem co piszesz. Częso gęsto gra sobie z góry potrafi zarezerwować ilość potrzebnego miejsca do czasu sfinalizowania pełnej instalacji - czyli w tym przypadku do momentu zaciągnięcia wszyskich assetów
@Arogancky: @Voltix: Dziewczyny spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyjaśniło się gra rzeczywiście potrzebuje 15gb wolnego miejsca a ja jak dzban usuwałem jakieś zdjęcia które mi zalegały na smartphonie ale ze to iOS i wpada to jeszcze w folder „kosz” to opróżniłem kosz i miejsce się znalazło. Trochę przydzbanilem ja ale gra jak narazie była warta usunięcia tych niepotrzebnych zdjęć i aplikacji wykopu ( ͡° ͜