Wpis z mikrobloga

@kinollos: bo ebiki to rak
właśnie wczoraj na ścieżce miałem kilka świetnych przykładów! jedyni, którzy się rozpychali to właśnie ci na ebikach.
  • Odpowiedz
@kinollos: eee u mnie raczej sympatycznie chociaz zdarzalo sie ze ktos cos #!$%@?
gorzej z tymi przyglupami na #!$%@?, juz ze 2 tygodnie mi to lezy na watrobie - jakis no gupek chcial mnie wyprzedzac, dzwonkiem nawet dzwonil XD jade sobie na spokojnie prawie przepisowo o te 5km szybciej a za mna jakis gupek no zwykly gupek (i to do tego chyba nawet jakis stary) dzwoni na mnie, juz sie zabiera
  • Odpowiedz
@Majk83: akurat mnie nie stac, ale opa tez nie stac odblokowac te jego 500w kiedy ja mam 1000-1300W wiec i tak ich zawsze dam rade wyprzedzic XD akurat co do ceny to te tansze sa szybsze od tych drozszych
  • Odpowiedz
@kinollos: widzę, że jako posiadacz ebika każdą formę krytyki tak spławisz. Prawda natomiast jest zgoła odmienna: po prostu panowie (czasem i panie) na ebikach jesteście na ścieżkach zwyczajnie samolubni (oczywiście jest to pewna generalizacja). Nikt się na szlaku tak jak wy nie rozpycha i nikt jak wy nie ma pretensji, że musi chwilę za kimś jechać. Wczoraj doświadczyłem tego wielokrotnie. Nie prawdą jest również, że ebiki ludzie mają żeby jeździć po
  • Odpowiedz
@Majk83: taaa - zapewne dlatego jeżdżę ibisem za 20k++ a moja żona neuronem za 15k+

Wszyscy skończymy na ebike:) w pewnym momencie będziemy w takim wieku ze fajnie bedzie mieć jakieś wspomaganie:)


@LaFlecheWallonne: w 100% się zgadzam! tak właśnie jest na wielu ścieżkach w stanach - możesz jechać ebike jak jesteś 60+
  • Odpowiedz
@siona a jak jestem po wypadku, i normalnym rowerem mógłbym jeździć maksymalnie 10 kilometrów po płaskim, to mogę korzystać z ebajka czy jednak wstyd? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz