Wpis z mikrobloga

Wnoszę o banik dla @LuckyStrike za spamowanie swoimi treściami i wołanie do nich kilkaset osób (mimo, że nigdy o to nie prosiły) oraz za określenie masakry na placu Tiananmen "właściwą decyzją". Przypominam, że szacuje się, że w masakrze zginęło kilka tysięcy osób. Jeszcze dzban to taguje #thebestofmirko

#tosachiny #chiny #platynadlaluckystrike #bekazpodludzi #moderacja
Kryspin013 - Wnoszę o banik dla @LuckyStrike za spamowanie swoimi treściami i wołanie...

źródło: comment_1654495384bV1U7QjPJvkDCt2ol5nvmL.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mike-mo Ale po co ma ryzykować utraceniem potencjalnych zysków?
Ba, on przecież jak ognia unikał tematów politycznych, ale wiecznie jest do nich przez dzieciarnię wywoływany.

  • Odpowiedz
I jestem też ja. Ten co się nie zgodził z Tobą:) bany za opinie czy brednie to według mnie krok w złą stronę


@kiszczak: No i w sumie git. Zgadzam się z tobą, nie mniej gościu złamał regulamin przynajmniej w dwóch punktach. Więc to nie jest ban za brednie czy opinie a za łamanie regulaminu. I za to wnoszę o bana.

Najwięcej źródeł podaje około 300 osób, w tym matka z
  • Odpowiedz
Przypomnij mi proszę, ile banów miałeś do tej pory?


@ks2m: 3, za to że w wulgarny sposób odpisywałem wykopkom (w tym jeden okazał się umysłowo chory) za co mi wstyd i przepraszam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@LuckyStrike: za te 'lol' powinny cie rodziny tych 5 tysiecy zabitych osob dojechac. Tego ci życze. Jak koedys cie wyjebia z chin to daj znac, spotkamy sie, napijemy sie piwa. Zaprosze wtedy dwoch niezaleznych doktorow historii specjalizujacych sie w azji - odpierzemy ci mozg.
  • Odpowiedz
Czytasz ze zrozumieniem? Przyznał, że rząd stłumił zamieszki.


@kiszczak: Napisał, że protesty były "zamieszaniem politycznym". Ciekawa nazwa na chęć obywateli do obalenia dyktatury, która to w swojej obronie rozjeżdżała ich czołgami.

W sumie beka z typa, bo właśnie robi sobie taką antyreklamę, że jak kiedykolwiek będzie chciał wrócić do Polski, to będą go opluwać wykopki na ulicy xD
  • Odpowiedz
A może tak z drugiej strony? Parę dni z rzędu na głównej znalazłyby się zabronione w Chinach informacje i może Wykop w Chinach zablokują, zawsze to jakieś rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aegispolis: daj se spokój

Przecież to atencjusz, jedynie olanie go ciepłym moczem da jakiś efekt


@khamillez: Nie da, jest zbyt sławny i zbyt atencyjny. Jak łamie regulamin spamując tym swoim szitem dla
  • Odpowiedz
To był żart ziomeczku xD


@aegispolis: Wiem, widziałem tam lenny face ale i tak ktoś mógłby to wziąć na serio jako dobry pomysł xd

Ale równie mundry, jak wołanie o bana do moderacji wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To przynajmniej działa jak maćki odrzucają zgłoszenia. Po za tym co by ci realnie dała cenzura wypoku w chinach?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kryspin013: ale @kiszczak: ma rację.
Dzisiaj bany za wyrażanie durnej opinii, jutro za niezgodnej z czyimiś przekonaniami.
Albo mamy wolność słowa, i niech sobie #!$%@? co chce, dopuki nie nawołuje do przestępstwa, albo cenzura i banujmy tych których nie lubimy.
.
A jeśli chodzi o to że zawołał? no cóż. Pytalis ie go sami o zdanie więc odpowiedzial wołając, to że przy okazji robi reklamę, to inna bajka,
  • Odpowiedz