Wpis z mikrobloga

Po dwóch latach użytkowania przeze mnie iPhone'a 11 nastał smutny dzień - telefon niefortunnie mi upadł i poszła mi frontowa szybka (pomimo, że miałem nałożone szkło dobrej jakości). Długie pęknięcie w poprzek całego ekranu. Telefon jest w pełni sprawny, w bardzo dobrym stanie (nie licząc tego nieszczęsnego pęknięcia) dobra kondycja baterii (97%), ale pęknięcie mocno obniża jakość korzystania z telefonu.

Z tego co widzę naprawa szybki to koszt w granicach 600 zł. Średnio mi się widzi inwestowanie takiej kasy w dwuletni telefon. Z tego względu pomyślałem o przesiadce na wyższy model - iPhone'a 12 albo 13 (w podstawowej wersji). Który model byście wybrali, biorąc pod uwagę, że różnica w cenie to ok. 1000 zł? A może jednak warto zostać przy 11 i naprawić tę szybkę? Przy założeniu, że przesiadam się na nowszy model to ile realnie mógłbym wyciągnąć za 11 z pękniętą szybką (czarny kolor, 64 GB, podstawowa wersja)?

#iphone #kiciochpyta #telefony #apple #ios
  • 8
@wlodarmw: możesz tez naprawic 11 i poczekać do wrzesnia na model 14 :D
97%kondycji? przez 2 lata? wymieniana była batka?
Wiem ze to tylko liczby wyliczone przez system i moga malo miec sie do rzeczywistosci.
@Hilus: Była wymieniana we wrześniu ubiegłego roku w autoryzowanym serwisie ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc wymiana szybki byłaby kolejną inwestycją w ten telefon - pytanie czy ma to jakikolwiek sens
@wlodarmw: zależy na jaki model planujesz się przesiąść ;)
Z przecieków na razie wynika ze zwykła 14 nie bardzo będzie się różnić od 13 - nawet procesor ma być niby taki sam.
Ja też mam 11 od 2 lat, trochę ostatnio bateria wariuje. Od 2tyg śledzę Allegro i patrzę na coś ciekawego, ale jak tak człowiek wejdzie w szczegóły to te 12 i 13 bardzo mało się różnią od posiadanej 11