Wpis z mikrobloga

Siema mireczki potrzebuje porady. Chcę się przesiąść z #android na #iphone #apple . Miałem taki plan żeby kupić 14 zaraz po premierze, ale zastanawiam się czy warto czekać i zapłacić 1/3 wiecej. Na usb c i powrót touch id się nie zanosi, a w sumie to na tym mi najbardziej zależy. I tak się zastanawiam czy nie wziąć 12 teraz. Myślałem nad 11 ale widzę że nawet full hd nie ma więc odpada. Nie widzę też sensu dokładać do 13. Jeżeli chodzi o to jak uzytkuje telefon to głównie mirko, social media, komunikatory internetowe, sms dzwonienie internet płacenie. Zdjęcia robię rzadko i też nie zależy mi na detalach.
Doradzcie czy dobrzę myślę i czy ta 12 nie ma jakichś problemów?
Ps wiem o 120 hz w 13 pro ale do tej pory nie miałem więc nie bedzie problemu
  • 4
Właściwie to zwykła 14 ma być tą gorszą wersją - procesor w zwykłych modelach (14 i 14 Max) ma być taki sam jak w IP 13, SE 2022 (A15), natomiast droższe wersje (14 Pro i 14 Pro Max) mają mieć dopiero jakieś zmiany - nowy procesor (A16), prawdopodobnie AOD, "łezka" zamiast Notch'a.
@czesio007p: pół roku temu tez myslalem nad 12/13 i wzialem 13 ze wzgledu na baterie. Zalezy ile teraz roznicy w cenie. Jak kupowałem to bylo 500zł. Stwierdziłem że wezmę nowszy.

Jeśli chodzi o sam ekran to kupiłem wczoraj XR i ekran ma spoko, wiec jak aparatu nie potrzebujesz to i 11 bedzie ok