Wpis z mikrobloga

@rysiekryszard: @decentralizacja: Licealne rekiny biznesu, Kieszonkowe w BTC i zwroty rzędu 30 zł miesięcznie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jeśli powiesz mi, że wrzuciłeś 1000 zł i czuejsz sie mistrzem krypto inwestowania to cię wyśmieje.

Jeśli powiesz mi, że wrzuciłeś 100 000 zł, to wyśmieję cie jeszcze bardziej, bo ja ci zrobię z tego 155 000 w dwa miechy z #!$%@? w łapie xd
Jeśli powiesz mi, że wrzuciłeś 100 000 zł, to wyśmieję cie jeszcze bardziej, bo ja ci zrobię z tego 155 000 w dwa miechy z #!$%@? w łapie xd


@wwkbt: dobra. oczywiście zastawisz to własnym majątkiem, tak? wpis do księg wieczystych, ew gwarancja w banku.
to załatwiam formalności. dostajesz 100k, oddajesz 140k (15k sobie zatrzymaj) za 60 dni.
To co, dajesz czy piszesz pierdoły?
Wpłacamy zastaw po 2000 zł gdy zgodzimy
od razu dodam - musi być jednak przepisanie na własność nieruchomości lub ruchomości o takiej wartości, gdyby się okazało że gwarancja bankowa może i tak być zabrana (np gdyby osoba w imieniu której bank gwarantuje okazała się dłużnikiem to iż też podlega pod pobranie przez komornika np pół na pół ze mną)
@decentralizacja:

Tak, wpuścić w ciężko napracowany interes jakiegoś randoma z neta w celu udowodnienia swojej racji na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

Ty tak naprawdę? Chcesz 20 koła za darmo xd? Wole #!$%@?ć to na benzyne do samolotu i obiadki za 300 zł u Fukiera xd
@wwkbt: czyli nie masz żadnej metody dla ludzi na to aby w 2 miesiące pomnażali swój majątek o gwarantowane +40%, to była bajka. To było dość oczywiste.

Bitcoin pozostaje jedyną szansą na to aby mieć dużą szansę na szybkie pomnożenie swojego majątku (bez wykonywania żadnej pracy, oczywiście)