Wpis z mikrobloga

@idzii: była youtuberka i streamerka gamingowa, przyjaźniła się z elitą internetu ale weszła w kiepski związek, przez typa zaczęła ćpać i chlać i typ ją zostawił ma dziecko w drodze z inną xD a ona się błąka i gubi dalej w życiu, robi różne głupie rzeczy i wstawia na neta jak np rozbijanie luster głową i różne takie.
Niedawno się cięła na wizji.
Znajomi jej mówią że jest spoko ale no
@caalkiem_nowe03: pierwsza część to bzdury, nie przyjaźniła się z elitą, tylko z 3 ligowymi influencerami typu nnami chan, nie przez kiepski związek, bo już dawno wiadomo, że czux przy niej jest w miarę normalny(będąc z nim w związku sprzedawała skarpetki stulejom) i nie pamiętam, aby można ją było nazwać streamerką gamingową. I nie żal tylko ją #!$%@?ć jest podłą szmatą i była nią przed narkotykami,( do tego piekielnie głupią) dla jeżdżenie
@mewten: tym drugim xD wielki raper jak on tam miał? Co teraz wrócił do swojej laluni bo bobas?

Dla mnie była naprawdę fajną dziewczyną jak na borderline to naprawdę było z nią okej.
Mam porównanie.
Pamiętaj że w internecie nie jest sobą, jest tworem swojej wyobraźni. I tym co lubią ludzie, o czym chcą pisać.
Tak działa ta profesja.

Ja tutaj też na wykopie robiłam z siebie błazna, karę dostałam.
@mewten: z tego co wiem właśnie nie ćpała. Wszystko pod publikę. Zaczęła z nim.
Dla mnie to wszystko łączy się w całość, do kupy.

Mała zagubiona Julka w wielkim internecie.
Pierwsze fałszywe przyjaźnie.
Wielka potrzeba akceptacji i miłości nastoletniej.
Trochę się pogubiła, zachłysnęła tym wielkim światem.