Wpis z mikrobloga

@derincon: tak, na kursie jezdzilem glownie po Bronowicach i czasami widzialem egzaminy. Instruktor zabral mnie kilka razy na typowa trase egzaninacyjna i pokazywal jak np wyjechac na Balicka (np pokazal trick z zatrzymaniem tak by widoczna byla prawa strona, miedzy siatka a drzewem).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@John_Edgar_Hoover: Gdy o tym powiesz to raczej nie właśnie raczej nie jest problem. Polecam powoli podjeżdżać do tej linii by widzieć z prawej i po wychyleniu się z lewej. Nigdy się nie zastanawiałem na tym, dziewczyna zdała za czwartym tam. Jak dobrze pamiętam to trzeba stanąć tak by widzieć prawą stronę pomiędzy drzewami a siatką. Niech się ktoś jeszcze wypowie. Nie jeździłeś tam z instruktorem kilka razy?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@John_Edgar_Hoover: Dziewczyna zdała za czwartym tam. :D Właściwie to był pierwszy raz jak z placu wyjechała, bo raz to nawet zapomniała dwa razy ręczny spuścić. Wszystko stres robi, kiedy termin? Można polować przez internet gdy ktoś anuluje sobie to nawet za kilka dni idzie coś złapać, bo koło marca to tam potrafili termin za dobry miesiąc mieć.
@LIBED: na Koszykarskiej jest na poczatku lipca i chyba to wezme, bo chce miec z glowy. Musze tylko uwolnic profil i sie przepisac. Na Balickiej pod koniec lipca.
Za pozno skrecilem i tyl mi odjechal, potracilem slupek. Szkoda, bo na jazdach luk mi wychodzil.