Wpis z mikrobloga

Jak sie uczycie granatow w csgo? W sensie ogladacie poradnik testujecie czy wychodzi wam na pustej mapie i pozniej gracie tą jedna mape ciagle przez tydzien zeby wszystko zapamietac czy jak? Bo ja mam problem z dokladnym zapamiętaniem gdzie stanac gdzie celowac czy na kucaka czy z wyskoku itp. #csgo #gry #pcmasterrace #izak #steam
  • 7
@PawelMPL: Jutub + pusta mapa + rankedy. Do tego zamiast wkuwać wszystkie granaty na danej mapie lepiej jest się nauczyć kilku najważniejszych/najbardziej pasujących pod twój styl gry. Koniec końców randomy i tak wbijają na ślepo, więc czy rzucisz smoke na trumny czy CT dużo nie zmieni, cała drużyna musi współgrać.

To wszystko też nie jest takie trudne. Odpal jutube, poszukaj kilku granatów na inferno, zagraj to 2-3 razy z rzędu i
lol, serio, dawno nie widzialem tak #!$%@? rad. Po pierwsze najlepszym źródłem do nauki granatów jest ta strona: https://www.csgonades.com, nie musisz nic pobierać i zapisywać, masz granty na 64 i 128 tick, do tego zdjęcia lineupu jeżeli filmik to za mało. Do tego polecam sobie zbindowac na stałe jump throw. Nie ma szans ze rzucisz okno na Miragu z respa TT bez tego. Tutaj masz bind pod alt, możesz skopiować sobie