Wpis z mikrobloga

@Placek_po_wegiersku: GTA Online przede wszystkim ora CPU. Im więcej graczy na sesji i większe ich rozproszenie na mapie tym więcej tego CPU żre.
Przede wszystkim jednak bym zobaczył Menadżer Zasobów co tam pożera najwięcej.
No i Windows 7 jest już jednak trochę stary, nawet jak to nie on jest przyczyną to trochę lipa siedzieć na niewspieranym już systemie
@Placek_po_wegiersku Jeżeli stutteruje, to ram Jeśli po prostu niskie fpsy jedynie w online to cpu Mi ssd oprócz skrócenia czasów ładowania to nic w tej grze nie dało xD. Pamiętam że ta gra zawsze do dupy działała nawet ludziom na topowym sprzęcie (właśnie narzekali na mikro ściny których nie miało prawa być)
@FuzzyWuzzy to jest tak ze zwykle gram z discordem właczonym i po chwili gry nie da się zminimalizować gry bez długiego laga. Np jak robie cayo to musze od razu po wlaczeniu gry bo jak chwile pogram to po wczytaniu np wejsciem kosatką moja postać znika i jestem latarką i trzeba resetować. Czasem mapa się nie doczytuje. Wydaje mi sie że zwykle mam lagi jak na inny obszar mapy wjeżdrzam.
nie moge zmienić bo bym przyznał znajomym racje XD


@Placek_po_wegiersku: to zmień od razu na Windows 11 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to jest tak ze zwykle gram z discordem właczonym i po chwili gry nie da się zminimalizować gry bez długiego laga


@Placek_po_wegiersku: Discord niestety zamula bardziej niż klasyczny TS3 co widać na słabszych kompach dopiero... Ale taka moda na pisanie apek na Chromium. Możesz sobie