Wpis z mikrobloga

Wykopki! Jest sprawa!

W dużym skrócie opowiem wam historię malucha ze zdjęcia.

07.03.2022 o godzinie 6.00, po nocy z -6 stopni Celsjusza znaleźliśmy jego mamę. Roczną, zagubioną suczkę, którą ktoś porzucił na naszej wsi. Szukaliśmy jej ludzi, jak się domyślacie suczka została u nas i otrzymała wdzięczne imię Karma (Karmula, Karmuś, Karmiszcze - w zależności czy narozrabia czy nie).

19.04.2022 Karmula urodziła 7 szczeniaczków (nie ma to jak znaleźć szczenną suczkę czyli 8 psów na 4 łapach, nie? ;)) historia dalej toczy się kołem. 3 szczeniaki nie dale rady, mimo karmienia ich butelką, wizyt u Weta. Mocno to przeżyliśmy.

Co ważne, 4, które zostały, pięknie rosną, wyglądają cudownie i otoczone zostały najlepszą możliwą opieką Weta, jedzą super jedzonko, są odrobaczone, mają plan szczepień, codziennie wychodzą na spacery w naszym ogrodzenie ale… jeden z nich, ten ze zdjęcia, nie ma jeszcze wybranego domu!!!

Jeżeli masz warunki, otoczysz go opieką, on odda Ci więcej, bo bezgranicznie Cię i Twoją rodzinę pokocha.

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana, masz warunki i czas, to ten pieszczoch jest do wzięcia.

I tu slowa wyjaśnienia:

1. Oprócz Karmulki, zatrzymujemy jednego szczeniaki, dwa biorą nasi bliscy znajomi
2. Trzy psy, to dla nas zbyt dużo
3. Wybieramy im domy pod kątem opieki i możliwości domowników - odbierałem osobiście ich porody, chce oddać je do nowego, dobrego domu
4. Nie chce pieniędzmy. Jak oddasz mi za jego szczepienia i odrobaczenie (nie wiem ile wyjdzie 30 pln?) to będzie git, a jak mi nie oddasz to kup mu super za zabawkę i fajną miskę

W razie czego piszcie lub zadzwońcie. Maluch bedzie do zabrania 18.06 (maluszki oddajemy co 2 dni aby Karmula jakoś to zniosła).

Kto ma dla niego domek?

Zainteresowanie maluchem jest duże, niestety nikt nie odezwał się w sprawie adopcji domowej. A pod łańcuch go nie oddam, nawet jakbym miał z@nim mieszkać jeszcze trochę. Młody do oddania będzie za 1,5 tygodnia, jak osiągnie 8 tygodniu życia :)
A, że nadaje się nawet dla atencjuszy, można sprawdzić pod tym linkiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) https://www.facebook.com/359861720859872/posts/2071904366322257/?d=n
ApocalypseInTheJar - Wykopki! Jest sprawa!

W dużym skrócie opowiem wam historię malu...

źródło: comment_1654358898eu4CFEUSs4vsBUCw4JGfsA.jpg

Pobierz
  • 3