Wpis z mikrobloga

#diabloimmortal to j----e śmierdzące p2w, nie wydawajcie nawet na to złotówki, bo c---a wam to da (°°
po 18h grania i wydaniu stówki, usunąłem to w p------t, kompletna strata czasu, nawet main story nie przeszedłem, ROTFL, klepanie daily c-------h questów przez godziny, żeby main story odblokować na 20min, j---ć Blizzard
#diablo
Ganja-Man - #diabloimmortal to j----e śmierdzące p2w, nie wydawajcie nawet na to złot...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ganja-Man: Jak każde darmowe darmowe mmorpg na komórkę, tylko pytanie co znaczy "bo c---a wam to da". Ja bawię się wyśmienicie w tej grze, kupiłem sobie nawet pakiet bojowy. Teraz wiadomo że gram dużo bo mam czas i jest świeże, ale po czasie będzie to idealna gierka do poduszki, hamak, pociąg itd. Jeśli ktoś nie grywał w grinderskie mmorpg to szybko się odbije, nawet w takim diablo 2 czy 3
  • Odpowiedz
Dla mnie jedyną wadą diablo immortal jest to że zostało to podpięte pod popularne uniwersum, bo bez tego gra byłaby dużo wyżej oceniania i miała mniejszy hate.


@Doomerovsky: XDDDD

Gdyby to nie było podpięte pod Diablo to by się tym nawet 1/4 obecnej ilości graczy nie zainteresowała.
  • Odpowiedz
@Doomerovsky:
"jest tutaj aktywności że trudno się nudzić"
co ty gadasz, gra specjalnie niesamowicie spowalnia postęp po 46lvl, jest g---o do robienia

"90% ludzi nie wchodzi w end game gier, tylko opyka fabułę i gotowe"
żeby opykać fabułę w tej c------j grze trzeba robić c-----e daily albo grindować do pożygu nudną jak flaki tę samą krainkę, z której nic nie dropi tak na prawdę, tylko daje te kilka % expa - nic
  • Odpowiedz
@Ganja-Man
Nie prawda jest masa aktywności których jeszcze nawet nie zobaczyłeś, gra nie spowolnia po 46 lvl tylko trzeba wiedzieć jakie aktywności z kodeksu robić żeby wleciała masa expa, opłaca się grindować tylko trzeba wiedzieć co i gdzie a nie rzucać się na pałę na wszystko. Osoby które nie lubią tego typu gdzie odbiją się szybko między 30 a 50 lvl, inne osoby będą się bawić wyśmienicie.
  • Odpowiedz
@Ganja-Man: fabuła xd w tej grze to takie g---o że skipuję wszystko tak szybko jak się da. Przecież tutaj nie chodzi o nic innego niż satysfakcja z bezmyślnego mordowania pokrak i innych zjaw okraszonego efekciarskimi efektami wizualnymi i dźwiękowymi. I w tej roli ten klikacz jak najbardziej się sprawdza. Serio mało mnie interesuje że ten stary pierdziel Cain znowu coś odwalił i sprowadził upiory do miasta i trzeba je wybić,
  • Odpowiedz
@Ganja-Man: Wojna frakcji, pola bitewne, poszukiwać przygód, saktuarium iben fahda, wyższe poziomy trudności, każda kraina dostaje elitarne zadania oraz bossów, losowe szczeliny specjalne i można wymieniać i wymieniać. Grając dziennie to spokojnie masz zabawy na minimum 2h żeby wszystko zrobić i ogarnąć, osobiście uważam że jest najlepsza gra na komórkę ostatnich lat i podzieli na tych co od razu odpadną przed end game krzycząć p2w, osoby które będą na chillu
  • Odpowiedz
Wojna frakcji, pola bitewne, poszukiwać przygód, saktuarium iben fahda, wyższe poziomy trudności, każda kraina dostaje elitarne zadania oraz bossów, losowe szczeliny specjalne i można wymieniać i wymieniać. Grając dziennie to spokojnie masz zabawy na minimum 2h żeby wszystko zrobić i ogarnąć


@Doomerovsky: tak, tak, wymieniać i wymieniać, czyli daily, 8 questów zabij typu X ilość mobków + 1 przygoda, do tego klepanie w kółko nudnego RIFTA, gra jest gównem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wojna frakcji, pola bitewne, poszukiwać przygód, saktuarium iben fahda, wyższe poziomy trudności, każda kraina dostaje elitarne zadania oraz bossów, losowe szczeliny specjalne i można wymieniać i wymieniać. Grając dziennie to spokojnie masz zabawy na minimum 2h żeby wszystko zrobić i ogarnąć


@Doomerovsky: tak, tak, wymieniać i wymieniać, czyli daily, 8 questów zabij typu X ilość mobków + 1 przygoda, do tego klepanie w kółko nudnego RIFTA, gra jest gównem

@
  • Odpowiedz
Z innej beczki, twierdzenie że gra PVE (głównie) jest p2w xDD


@EjOnMaKontoNaWykopieXD @Doomerovsky: to jest gra MMO i jest w niej PvP

Dosłownie to jest jak próbowanie wytłumaczenia komuś, że g---o crypto coin jest g---o crypto coinem. Zainwestowaliście czas i kasę. Cieżko wam teraz zmienić zdanie. Jeszcze z tyłu Blizzard z legendarnym IP Diablo - jak coś takiego może być złe? Aplikacja jest wyraźnie zaprojektowana, aby psychologicznie wykorzystywać gracza,
  • Odpowiedz