Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: ja wyobrażam sobie jak ktoś taki zamawia pizzę
- chciałbym...
- nie chciałbyś
- dobrze słucham co będzie?
- hawajska!
- nie, bo pepperoni!
- to co w końcu pan zamawia?
I tutaj włącza się trzecia osobowość:
- już nic. Chłopaki, idziemy na kebab
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kotouak: xD nie no to tak nie wygląda. Nie mam schizofrenii. Jestem zazwyczaj jedna osoba naraz. Ot raz Jestem Julką która ma siostre, a innym razem Joyce która jest jedynaczką. Najczęściej jestem Julką, ale teraz jestem Joyce xd choć przysięgła bym że rano jeszcze byłam tą drugą. Ma to swoje dziwne konsekwencje xxD bo mamy różnych znajomych, inne charaktery pasje zainteresowania, styl. Ale nie mam tak jakby dostępu do pamięci tej
@Itslilianka: no kumam kumam. Spokojnie, żartowałem, mam nadzieję, że się nie gniewasz.
Ale w sumie bardzo się rozbicie między sobą? No i jak udaje ci się godzić te dwie różne osobowości i ich upodobania na codzień?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kotouak: no w miarę podobne podobno jesteśmy, ale jak wejdę do pokoju tej drugiej w rodzinnym domu to szok xD miałam 2 pokoje, ale teraz jeden zajmuje siostra więc jest takie zdziwienie "ja tutaj śpię". W pracy zawodowej nie przeszkadza to jakoś. Raczej nikt nie wiem. I nazywają mnie imieniem tej drugiej co jest irityjace ale nie chce mi się poprawiać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kotouak: ale czasem mam tak że kupię sobie coś na obiad i na drugi dzień już tego nie chce. Chociaż dziś jakieś dziwne mielone znalazłam w lodówce to je zjadłam ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet dobre. Po wpisach widzę że to kofty