Wpis z mikrobloga

Moi znajomi to normiki, nie interesują się mongolskimi bajkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Kliko: No spoko, tylko że Pyrkon ma jakieś 20 różnych bloków, w tym masę warsztatów. Jeśli ktoś się interesuje fantastyką, komiksami, filmami czy ogólnie kulturą to pewnie znajdzie coś dla siebie.

Masz program dostępny od kilku tygodni, więc możesz sprawdzić czy jest coś co Cię interesuje. Co jest ogromną zaletą w porównaniu do konwentów
@Kliko Jestem tam co roku i świetnie się bawię. Średnia wieku raczej wysoka, bo jest cała masa ludzi 30+. To nie tylko blok anime, więc i średnia wieku wyższa.

@young_fifi Jeszcze nie patrzyłem na plan, więc zapytam. Znów blok anime wywalili gdzieś na zadupie targów, żeby się ludzie z #!$%@? nie mieszali za bardzo ( ͡° ʖ̯ ͡°)? Bo ostatnio wyglądało to tak jakby twórcy Pyrkona się wręcz
@kudlaty_ziemniak: A nie wiem, ja tylko patrzyłem na program na stronie. Tam jest jakaś mapka? Nigdy nie byłem na Pyrkonie i raczej nie planuję, bo nie interesuje mnie fantastyka i jest troszkę daleko.

Bo ostatnio wyglądało to tak jakby twórcy Pyrkona się wręcz wstydzili że muszą brać fanów anime i wykopali ich w kąt.


Panele o Japonii i anime jeśli są dobrze prowadzone są cool. Ale w sumie też bym się
@young_fifi: @Kliko: Średnia wieku jest dość wysoka, ale to na bloku rpg, naukowym i może fantastyki ogólnej. Na części animcowej to wiadomo, sporo gimbusów i cosplayerów, ale to akurat nic dziwnego. Ja mimo że lubię anime, to jednak zawsze omijałem część animcową, według mnie lepsze są konwenty w całości temu poświęcono, a najlepiej jakiś festiwal. Pyrkon to głównie fantastyką stoi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krole: Nie rozumiem jednej rzeczy, niby pyrkon zaczyna się w piątek o 10:00, ale pierwsza atrakcja jest dopiero od 14:00?