Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, jadę na ślub i wesele z moim niebieskim paskiem, ale w sumie mamy dylemat, czy coś dawać i jeśli tak, to co takiego. On pary nie zna, ja widzę się z nimi raz w roku jak nie rzadziej i jedziemy w sumie jako osoby towarzyszące mojemu ojcu. Czy dać zatem jakieś kwiaty a tata wręczy główny prezent, czy raczej powinniśmy też coś osobno przedsięwziąć? Sama tego nie ogarniam i nie znoszę ;_;

#sluby #niebitcoin #niedogecoin #siedzipyta #chodzciewszyscy #kiciochpyta
  • 34
  • Odpowiedz
U mnie na Śląsku na wesele dają zamiast kwiatów jakieś wino lub kupon z totka na szczęście .Kwiaty uschna i guzik z nich a tak albo 6 albo zapas wina na kolację ;)
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Kwestia jest taka, że potwierdziłam, bo palnęłam tak po prostu, że spoko, będę, co mi szkodzi. Potem się tata zapytał, czy nie chcę wziąć chłopaka i w sumie powiedziałam, że jak młodzi nie mają nic przeciwko to ok i podobno nie mieli... Teraz mamy problem, bo sami nie wiemy jak się ogarnąć. Jestem pierdołą -.-
  • Odpowiedz
@Little_Juice: Ja nie byłem na żadnej stypie od dawna, choć byłbym zaproszony. Po prostu nie jeżdżę na pogrzeby. Kiedyś mnie zabierano na różne jak byłem bardzo mały. Zawsze odbierałem to jako rodzaj atrakcji. Atrakcją było tez czuwanie przy zmarłym. Pytałem się dłużej czuwających "A widzieliście ducha jak leciał do nieba w nocy?". Ale to były czasy przedinternetowe.
  • Odpowiedz
@Siedzi: Nie wiem czy ktoś pisał ale powinno być w kopercie 200 - 250 od łba, aby się młodym wesele choć trochę zwróciło. Więc jak Twój ojciec będzie wręczał kopertę to niech tam będzie kasa za was wszystkich.
  • Odpowiedz