Wpis z mikrobloga

@vismaiorr: jeździłem po całej Europie, ale w polskiej firmie. Przeniosłem się do holenderskiej firmy, rok się super pracowało, miałem dostać umowę o prace i przeprowadzać się na stałe do NL ale wyszła srandemia i musiałem srac do zwira przez rok. Teraz pracuje w spedycji w PL a autokarem jezdze okazjonalnie i jakoś pcham wózek życiowy w tym chlewie obsranym gownem dalej ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
  • Odpowiedz
@kokosowypit: beznadziejna. Długo będziesz jechał niestety i jako baza wypadowa się średnio Zurych nadaje. Kolej droga jak diabli. Chyba, ze samochodem. Wtedy luzik.

Poszukaj jakiegoś taniego hotelu na wiosce w okolicach interlaken bądź lucerny. Zależy wszystko tez na ile dni chcesz jechać bo jak przylecisz samolotem do Zurychu lub Basel to i tak kolej Cię czeka. Jakbyś już wybrał i tak Zurych na wypadowke to nie zapomnij kopsnac się do
  • Odpowiedz
@kokosowypit: weź tez pod uwagę, ze sam wjazd na Jungfrau czy wizyta w Lucernie i Interlaken to tak minimum całkowite 2 dni. PS. W Lauterbrunnen warto się wybrać tez zobaczyć Trummelsbach, mega widowiskowe wodospady w jaskiniach. Tania atrakcja i nie tak popularna jak inne a zdecydowanie warto.
  • Odpowiedz
@crouch3r: o boże, w takim razie pozwól, że cie e-wirtualnie przytulę. sam zastanawiam sie nad szwajcarią, ewentualnie Skandynawią. troche mi ciązy ostatnio, to Polskie piekiełko ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ciągnie do przyrody.
  • Odpowiedz
@vismaiorr: nie narzekam na swoje życie, ciagle idzie do przodu ;) milionerem nie będę ale świata sporo zwiedziłem, na chleb mi nie brakuje. Jedyne co mnie w****a to te mendy u władzy, ale to już zupełnie inny temat ;))) dzieki za wyrazy sympatii ;-)
  • Odpowiedz
@Nelson2004: Mieszkam w Niemczech, tutaj miałem ok 720km. Ceny wysokie strasznie, ale do przeżycia. Dzisiaj zwiedzamy Jungfraujoch i Wengen, a jutro
Lauterbrunnen i Interlaken. Wrażenia? Słońce świecie i jest cudownie.
  • Odpowiedz
@vlahbej: @elopozdrocze: @Nelson2004: @kokosowypit:
Jak cos to polecam Kemping Jungrfrau w Lauterbrunen. Z namiotu masz widok na wodospad, ktory robi tam mega robote. Do tego na kempingu mega czysto, lazienki porzadne, ciepla woda. Na miejscu calkiem spoko pizza. Jak teraz patrze to cena za namiot +1os to 27.70CHF, w dwojke sie zmiescicie spokojnie w 35.- pewnie.
Do tego widze ze maja 30% znizki na
krzyzakp - @vlahbej: @elopozdrocze: @Nelson2004: @kokosowypit: 
Jak cos to polecam K...

źródło: comment_16543620263IN2FGq0ziuhirpWeyZ7Ll.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz