Wpis z mikrobloga

Chciałbym wybrać się do Hiszpani w okolice La Coruna, jedyną oferte jaką znalazłem z Polski to z Rainbow - 8 dniowa objazdówka za 6k pln z tym że wiekszość obejmuje zwiedzanie Portugali a tylko jeden dzień La Coruna
W jaki inny sposób można tam się dostać mając około 14 dni urlopu w lipcu/sierpniu?
Był ktoś w tamtych rejonach Hiszpani, warto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#podroze #hiszpania
MrsMsx - Chciałbym wybrać się do Hiszpani w okolice La Coruna, jedyną oferte jaką zna...

źródło: comment_1654288745TDOQ7bq88XqOhMVJuHjBVg.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@cotidiemorior: Można nawet wsiąść w samochód i pojechać jak ktoś lubi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem w maju tylko trochę bliżej, okolice Santander i Oviedo.
@MrsMsx: Tam jeszcze nie dotarłem, najdalej Oviedo, ale generalnie północ Hiszpanii jest super. No i w lecie temperaturowo do wytrzymania.
  • Odpowiedz
@MrsMsx: ja byłem dwa lata temu, leciałem do Madrytu a z Madrytu pociągiem do la coruñi, na miejscu wynająłem samochód i trochę pojeździłem po plażach, santiago de Compostela etc pociągów można szukać na renfe,autobusy to alsa, wpisz w goglach to ci wyskoczą strony, opcja z lotem do porto która zaproponowali wyżej tez ciekawa bo bliżej niż z Madrytu
  • Odpowiedz
Dzięki za wszystkie odpowiedzi, te bardziej i mniej oczywiste @cotidiemorior: jest jeszcze pewnie opcja dołączenia do pielgrzymki Santiago de Compostela ale to nie moje klimaty i nie na moje nogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ramirezvaca: skąd jest bezpośrednio połączenie? Szukam na skyscanner PL-Portugalia ale wszystko z przesiadkami. Opcja ciekawa, moze klika dni zostałbym w Porto a pozniej flix busem do Coruna, powrót do Porto i wylot
  • Odpowiedz
@MrsMsx: tam nie ma upałów, ogólnie na północy Hiszpanii jest podobnie jak u nas a jest nawet bym powiedział chłodniej i częściej pada, uważam ze termin letni lepszy chodź będzie więcej turystów ale większość z Hiszpanii a nie #!$%@? brytoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz